Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Reniu , Lampka w podsufitke po II lifcie w dobrych pieniążkach jest :) Może i ten kolo miałby kratki podświetlane za dobrą kase ! :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_audi_a4_b5_2001_radio_klimatronik_lusterko_prawe_i_inne_gadzety-t137472.0.html

Przecież to lampka od polifta :gwizdanie:

Taką mi znajdź w dobrych pieniądzach :cool1:

http://allegro.pl/item1089670412_super_lampka_vw_golf_vw_passat_a4_octawia.html

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a nie podpasi lampa z polifta do przedlifta ? Na pewno dużo rzeźby z tym by nie było :mysli:

Opublikowano

Na pewno to Kopernik umarł :naughty: W polifcie lampka jest większa i nie ma opcji by przypasowała.

Opublikowano

Reniu , od kąd uczęszczam do szkoły średniej uczono mnie jednej zasady ... Nieda to sie wsadzic parasola w dupe i otworzyć :decayed:

Opublikowano

Zależy jaki parasol i jaka d*pa :polew:

Opublikowano

to swoją drogą :wink4:

Cięzko będzie znaleść taką lampke , bo nawet nie wiem gdzie na Seri ona była montowana ?

Opublikowano

No to może ja zabiorę głos...

Artur, Majki dorzuca swoje grosze, bo to on był jednym z kierowców tych dwóch audiczek co się nie mieszczą na drodze... ok, moja wina, bo się rozpędziłam i tak wyszło...

Majki dzięki za spota i foteczki, było super!!!

Do zobaczenia na następnym zlocie... :cool1:

Opublikowano

ponoć tak u Was wąsko, że dwie audiczki na drodze się nie mieszczą i zajeżdżają sobie drogę :polew:

no to kolego nie wąsko :polew:

słabo słuchałeś, ciekawe gdzie sie patrzyłeś jak Zuza opowiadała :tongue4:

to było 10 km od torunia :naughty:

ale, dobrze respekt [/font]pt]mósi być przed przyjazdem do innego miasta :polew:

pozdrawiam

smigam na mecz :good:

:polew:

chodzi mi o to ze z Majki zawsze musi probowac wszystkich sprowadzac na ziemie a nie wszystkim sie to podoba :gwizdanie: (patrz: Artur)

no a jesli chodzi o spot w Toruniu to na bank jakas ekipa sie zbierze i do Torunia zagosci w przeciwienstwie... Ale co by nie pisac to MAJKI jest prawie zawsze obecny za co szacunek :mysli:

Pozdro!!

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 06:54_________________________________________________

Chlopaki sory ostatnio moja frekwencja nei jest dobra ... ;(Ale chyba i tak nikt tego nie widzi i nikomu to nie przeszkadza pozdro do jakiegos czasu...

stary ja też ostatnio same NIEOBECNOŚCI łapie :decayed:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

kurdeee, jeszcze tu z archiwum jedna fotke znalazłem :naughty:

ciekawe czy ktos pamieta kiedy bylo robione albo kto tam tez wtedy był :cool1:

e0c76bc04320414amed.jpg

pozdrowionka dla wszystkich

spot - motoarena godz koło 22 :) to były czasy

Opublikowano

:hi:

Drą ze sobą koty: Artur i Majki, a Tomek pisze bajki.

Toć ja celowo ubarwiłem opowieść Zuzki, traktując to jako mały wykręt, bo za tydzień

będę kursował pomiędzy mieszkaniem, a działką. Na lato przeprowadzamy się właśnie tam i masę dobytku trzeba zabrać. Z racji tego, raczej nie dam rady pojawić się na spocie. :tongue4:

Opublikowano

Ale tu dziś cisza :gwizdanie:

Opublikowano

:bry:

ja dziś na szczęście mam wolne i sobie siedzę w domku :naughty:

Opublikowano

Jak ja nie lubię poniedziałków :wallbash::decayed:

Opublikowano

ponoć tak u Was wąsko, że dwie audiczki na drodze się nie mieszczą i zajeżdżają sobie drogę :polew:

no to kolego nie wąsko :polew:

słabo słuchałeś, ciekawe gdzie sie patrzyłeś jak Zuza opowiadała :tongue4:

to było 10 km od torunia :naughty:

ale, dobrze respekt [/font]pt]mósi być przed przyjazdem do innego miasta :polew:

pozdrawiam

smigam na mecz :good:

:polew:

chodzi mi o to ze z Majki zawsze musi probowac wszystkich sprowadzac na ziemie a nie wszystkim sie to podoba :gwizdanie: (patrz: Artur)

no a jesli chodzi o spot w Toruniu to na bank jakas ekipa sie zbierze i do Torunia zagosci w przeciwienstwie... Ale co by nie pisac to MAJKI jest prawie zawsze obecny za co szacunek :mysli:

Pozdro!!

:hi:

Zuza dzieki za komentarz :cool1:

Artur dzieki za szacun :good:

Psocia, jak zawsze na stanowisku :naughty: dokładnie tak to było :good:

Grzechu mam nadzieję że zawitasz do mnie na spota :mysli:

A WOGÓLE TO POZDRAWIAM WSZYSTKICH I Z OKAZJI PIERWSZEGO DNIA LATA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I DUŻO CIEPŁYCH I SŁONECZNYCH DNI, A CO SIĘ Z TYM WIĄŻE, ZAJEBISTEGO WYPOCZYNKU NA URLOPACH :good::cool1::hi:

miłego dnia :>

Opublikowano

:hi:

Ps. Majki uwazam ze zdecydowanie za malo buziek w twoim poscie sie znalazlo :polew: Ogarnij sie! hehehe

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

:hi:

Ps. Majki uwazam ze zdecydowanie za malo buziek w twoim poscie sie znalazlo :polew: Ogarnij sie! hehehe

buźki są po to aby je wstawiać i coś nimi wyrażać :tongue4:

I żeby każdy był tak ogarniety ja jak ja :gwizdanie:

pozdro :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.