Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i żeby tak było od rana a nie przez dwie strony postów tylko machanie kapeluszami :naughty:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ooo

pobudzili się :tongue4:

Opublikowano

ee tam , trzeba strony jakoś w końcu nabijać

Jedrzej tez chcialem jechac dzis na car mana :naughty: to pewnie byl by juz konkret spot :>

Opublikowano

ee tam , trzeba strony jakoś w końcu nabijać

Jedrzej tez chcialem jechac dzis na car mana :naughty: to pewnie byl by juz konkret spot :>

nabijac to możesz kogos w butelkę, np jak samochód będziesz sprzedawał :polew:

Opublikowano

Reniu, dzięki za podpowiedzi. Jutro poczytam. Jak nic nie wymyślę, to będę tak dalej jeździł i dalej uprawiał PSJ :polew:

Kieras, myślę, że ta wzmianka o dieselu, to był tylko incydent i koniec, kropka?

Opublikowano

Kierowniku trzeba było przyjechać - ja byłem około 18:30-19... malutko ludzi, przyjechałem i od razu miałem stanowisko... niestety auto nieumyte aż tak jak chciałem i będę musiał jeszcze raz umyć bo nie dało się jeszcze doczyścić - koło mojego domu jest budowa marketu i ciągle się wszystko kurzy i moje auto dziś było naprawdę szare, a na tylnej szybie miałem chyba ok 5mm kurzu :kwasny:

Opublikowano

majki ja w Toruniu wstawie sie na bank...tomiczka tez...

a reszta????????

PISAC PISAC ...KTO SIE PISZE!!!!!

Opublikowano

Ja jutro koło 13-14 będę w Toruniu, także można jakiegoś spontana ogarnąć :P Piszę się też na niedzielę...

Opublikowano

No to otworze liste TORUN 27.06.2010. spotkanie w Strzyzawie

1. ArturB6

2. Tomiczka

3. Manny90

PS. Godzina do ustalenia :tongue4:

Opublikowano
:hi: Co do spotu .W niedzielę nie mogę :wallbash: Będę w okolicach Golubia na imprezie rodzinnej.
Opublikowano

ja prawdopodobnie w niedziele odpadam

Opublikowano

Witam.

Mój ukochany mistrz ( i nie doszukujcie się znów wazeliny :polew: ), zVAGował mi auto i wyskoczyły takie błędy:

01272 - Positioning Motor for Central Flap (V70)

41-10 - Blocked or No Voltage – Intermittent - Motor klapy głównej powietrza – V70

00601 - Potentiometer On Positioning Motor for Central Flap (G112)

30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent

00604 - Potentiometer Positioning Motor for Air Flow Flap (G113) Czujnik pozycji klapy motoru tylnego ciśnienia – G113

Ni cholery z tego nie rozumiem.

Miłego dnia wszystkim życzę

Opublikowano

pierwszy błąd jest od climatronica

jest coś nie tak z silniczkami napędowymi klap sterujących nawiewem. Możliwe również że jest coś nie tak z instalacją elektryczną (coś odłączona). Najpierw sprawdź podłączenie wszystkich kostek przy panelu climatronica, natępnie wymontuj schowek i zobacz poprawność instalacji (działania mechanizmów)

Opublikowano

Dzięki Paweł. Dosyć szybciutko ogarnąłeś temat. Mam zatem prośbę. Zrzucę Ci na PW całość wydruku VAg-a i rzuć nań swym bystrym okiem, ok?

Opublikowano

zapodawaj :>

Opublikowano

Witam koleżanki i kolegów, częstuję kawką :kawa:

Odnośnie niedzieli, postaram się dojechać ale pewne to na razie nie jest :dontknow:

Opublikowano

Dzień Dobry :hi: jeśli będe czuł się na siłach to w niedzielę podjadę ( w sobote śmigam na wesele :naughty: )

Opublikowano

Witam! ;)

Cholera, ciężka noc... Pierwszy raz przegrałem w pokera 2 razy tego samego wieczoru. :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Na siano? $$ :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.