Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W takim razie czekam na zdjęcia od Artura... pozdrowienia dla żonki i może jakiś delikatny masażyk stóp byś zafundował???

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

powiem Wam że wszystkim włosy stanęły dęba...

jak ty reniu łysy jesteś przecież ? :mysli::naughty:

:>

Opublikowano

Ach co tam stóp......

Masaż całego ciała mogę jej zrobić i to nie byle jaki bo HAWAJSKI.

Niezawsze byłem lakiernikiem.

Opublikowano

To do dzieła!!!

Opublikowano

powiem Wam że wszystkim włosy stanęły dęba...

jak ty reniu łysy jesteś przecież ? :mysli::naughty:

Nóg dzisiaj nie goliłem :kox:

Opublikowano

To do dzieła!!!

Ależ Pani Porucznik, czy to rozkaz? :polew: :polew:

Opublikowano

powiem Wam że wszystkim włosy stanęły dęba...

jak ty reniu łysy jesteś przecież ? :mysli::naughty:

Nóg dzisiaj nie goliłem :kox:

:polew:

Opublikowano

No nic, idę do tej mojej kochanki, coś jej pomasuję i spanko. Jutro od rana przeprowadzka na działeczkę, na całe wakacje. Jeszcze raz dzięki.

Opublikowano

Artur dał ci urlop ? :tongue4::blink:

Opublikowano

Fotki git! Spor git! ;)

Dzięki wszystkim za miłe spotkanko.

Artur, dzięki za przewiezienie dupska ;)

BTW ;P

Jak wracaliśmy minęliśmy Nowka jak popylał swoim avantem :gwizdanie:

Opublikowano

Arturo wszechomogacy wrocil :polew:

Powiedzmy ze nie stawialem oporow zeby Tomiczka mial urlop...

...fotki dodam jutro bo juz dzis nie mam sily :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 23:16_________________________________________________Nie no fotki Renia i Gurbana mega :kox::notworthy:

Opublikowano

Artur dopiero ? To gdzieś ty z Mannym zajechał ? :gwizdanie: :naughty:

Gurban , a kiedy do Bydgoszczy zawitasz swoją maszyną ? :decayed:

Opublikowano

Arturo wszechomogacy wrocil :polew:

Powiedzmy ze nie stawialem oporow zeby Tomiczka mial urlop...

...fotki dodam jutro bo juz dzis nie mam sily :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 23:16_________________________________________________Nie no fotki Renia i Gurbana mega :kox::notworthy:

Artur, a czymś Ty się tak zmęczył??? Tym krótkim spacerkiem???

Opublikowano

nie chce mi sie juz tych zdjec wstawiac...bo to sa nasze fotki auta tam jest malo :polew:

Opublikowano

no widzę, że spocik Wam się uda... ja dopiero za 2 albo 3 tygodnie będę mógł dojechać chyba, że coś do tej środy się będzie działo... w czwartek kierunek Niemcy -> wesele znajomej, a za 2 tygodnie miałem nad morze jechać ale to jeszcze nic pewnego... fotki zacne!

Opublikowano

:bry::banan::thumbup:

kolejny dzien czas zaczac mam nadzieje ze tak mily jak wczorajszy :evil:

Opublikowano

Berek :kawa:

PS. Czy już mówiłem że nie lubię poniedziałków?

Opublikowano

No no fotki :good: muszę się zmobilizować i przytoczyć na spot swoja czarną mambę teraz 4.07 odpada bo jestem cały weekend na targach (MINIKOWO 2010 ZAPRASZAM!!!) ale może 11.07. przyjadę...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.