Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niestety odpadam w takim razie byłem nastawiony na Toruń dzis juz tam jade i zostaje do jutra a z racji tego ze bede pil to do Inowrocławia nie dojade...Zastanawia mnie tylko skad sie biora tak szybkie zmiany planów ustalanych długo wczesniej ale dobra.Pozdro dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Ja niestety odpadam w takim razie byłem nastawiony na Toruń dzis juz tam jade i zostaje do jutra a z racji tego ze bede pil to do Inowrocławia nie dojade...Zastanawia mnie tylko skad sie biora tak szybkie zmiany planów ustalanych długo wczesniej ale dobra.Pozdro dla wszystkich!

z głowy się biorą, z głowy :tongue4: potem przedkładane są na forum i ustalamy,każdy może sie wypowiedzieć i wszystko jest brane pod uwagę nawet jeśli klubowicze z Inowrocławia nie chcieli by u siebie spotu to przyjechali by do torunia i klubowicze z bydgoszczy też :naughty:

spot miał byc w toruniu i klubowicze z bydgoszczy mają taka samą drogę do ina więc im nie robi :gwizdanie:

z torunia też więc chyba jestes oświecony teraz :polew:

pozdrawiam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś ma kabelek z CAN bo do B7 jest takie wejście już potrzebne... a jak ktoś ma takie wejście to niech napisze bo też bym musiał zVAGować A3...

Z tego co pamiętam ArturB6 ma takowy, więc Jędrekx proponuję poćwiczyć ukłony i może nam się małe zVAG-owanie wyczesze. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, do B6 jest inny kabel, OBD z tego co pamiętam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artur ma taki sam kabel jak ja bo chyba nawet mu link aukcji podawalem :mysli: a to jest OBD II i pasuje do B5 i B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafi, a Twój kabel pasuje do B7? bo ja mam na pewno kabel na CAN i inny nie podchodzi... do B7 też mi się wydaje, że jest kabel CAN, ale głowy nie dam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

spot miał byc w toruniu i klubowicze z bydgoszczy mają taka samą drogę do ina więc im nie robi :gwizdanie:

ja niestety odpadam bo do 14 pracuje i się nie wyrobie :confused4: .Majki ja (i inni z Fordonu) nie mam takiej samej drogi do Torunia jak do Inowrocławia....bo żeby wylecieć na droge do Ina to musze jeszcze całą Bydgoszcz przejechać,a do Torunia mam wylot praktycznie pod domem :cool1:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 19:24_________________________________________________myjnia zaliczona :beach:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki ja (i inni z Fordonu) nie mam takiej samej drogi do Torunia jak do Inowrocławia....bo żeby wylecieć na droge do Ina to musze jeszcze całą Bydgoszcz przejechać,a do Torunia mam wylot praktycznie pod domem :cool1

z drugiej strony zobacz, że ludzie którzy jeżdżą z nami do Torunia muszą przejechać całą Bydgoszcz żeby się z nami w Strzyżawie spotkać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki ja (i inni z Fordonu) nie mam takiej samej drogi do Torunia jak do Inowrocławia....bo żeby wylecieć na droge do Ina to musze jeszcze całą Bydgoszcz przejechać,a do Torunia mam wylot praktycznie pod domem :cool1

z drugiej strony zobacz, że ludzie którzy jeżdżą z nami do Torunia muszą przejechać całą Bydgoszcz żeby się z nami w Strzyżawie spotkać...

no wlasnie :cool1: a do B7 jest can

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafi, a Twój kabel pasuje do B7? bo ja mam na pewno kabel na CAN i inny nie podchodzi... do B7 też mi się wydaje, że jest kabel CAN, ale głowy nie dam..

Z tego co wiem kabelek do b7 i wyżej zwie się HEX-CAN ale może być wersja HEX-CAN Pro/ CAN OBD2 i wtedy lata w B6 i B7 no, ale oczywiście nie jestem pewien. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam kabel, ktory pasuje do b6 ...Tomlandia...mowilem na spocie ze do Twojego kabla nie mam niestety bo mi takowy nie potrzebny :wink4:

Podswietlenie kratek nawiewu dorezane :ad: :ad: :ad:

:thumbup::a4fan::banan: :banan: :banan:

Jutro jedziemy do INA...i koniec :tongue4:

Majki a Ty i Twoja ekipa z Toronto jedzie do INA??[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 20:41_________________________________________________nowe fotki :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_2002r_19tdi_by_artur-t126706.90.html[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 20:52_________________________________________________Grzechu a Ty o pracy nic nie mowiles i na liste do Torunia sie zapisywales ?? nie?? czyzby do INA bylo Ci za daleko ??? :tongue4:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 21:24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: :wallbash:

To są Nadchodzące urodziny: :polew:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 21:49_________________________________________________Tak przy okazji u nas w kuj-pom nie ma Klubowiczów... są forumowicze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu a kto cos pisal :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 21:52_________________________________________________Jedziesz jutro do INA...bo Tomiczka sie pytal czy jedziesz swoim czy ma po Ciebie przyjechac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Grzechu a Ty o pracy nic nie mowiles i na liste do Torunia sie zapisywales ?? nie?? czyzby do INA bylo Ci za daleko ??? :tongue4:

wyszło tak że musze po pracy młodego odebrać od rodziców także nie wyrobie się ze wszystkim(włącznie z obiadem i ogarnięciem się).do Torunia w takim wypadku też bym nie jechał...ew dojechał.do Ina nie jest mi za daleko....jeszcze raz przypomne - spalanie 5,6L na setke w mieście :gwizdanie:

jak ogarne wszystkie mody to napewno wróce do dawnej frekwencji :good:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 22:28_________________________________________________a tu to gorzej jak w sklepie za komuny....nawet octu nie ma :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/kalendarz_kujawskopomorski_testy-t127416.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...