Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

No widzę że plany zmieniają sią dynamicznie :naughty: Plan jest fajny bo coś nowego się będzie działo :good:

U mnie jutro się wykrystalizuje czy będę się wybierał. Dam jeszcze znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o jakiej porze sie dziś dowiem czy jutro musze wyjechac także ustawiajcie spot w Inowrocławiu, w końcu jest tam Zuzk@ i Tomlandia, zawsze cos nowego tez należy sie ich odwiedzic większą grupą. Jeśli będe mógł to nie ma problemu żeby podjechac do Ina. pogoda ma byc za***ista , mysle ze godzina spotu powinna a raczej optymalna będzie 17 :mysli: a nawet za 18 bym był :mysli:

mam nadzieje ze sie zagadzacie :naughty:

więc jak??? :cool1:

SPOT AUDI A4 INOWROCŁAW, NIEDZIELA, PARKING MC DONALDS GODZ 17

Przypominam listę:

1. ArturB6

2. Tomiczka - (moze z Reniem)

3. Manny90

4. Zuzk@

5. Grzechu4don

6. MichalG23[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 08:39_________________________________________________z torunia jedziemy caly czas prosto na poznań i dojezdzamy do mc donalds i z bydgoszczy tez caly czas prosto wlatujemy do ina i dojezdzamy do mc donalds, nie sposób nie trafić :cool1:

pozdrowionka dla wszystkich :good:

Mam pytanko a zarazem prośbę, można przestawić spot na godzinę 18- dla mnie czas na wyskok w okolicach w tej pory jest mało kolizyjny z innymi moimi obowiązkami - to jak... :naughty: czekam na przychylność :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moze sie spotkamy chwile przed 17 czyli gdzies 16:45 na stacji o ktorj pisalem (Bydgoszcz) i wyruszymy do INA spokojnym tempem...pewnie bylism dojechali na 17:20-30 a Ty Tomlandia najwyzej dojedziesz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam zdjęcia z wczorajszego mini spocika koło mojego garażu :naughty: Oczywiscie ja piłem :drinks: a Majki latał na szmacie ,bo prowadził :polew: Mam nadzieję że kiedys przyjdzie do mnie bez auta :cool1:

6Uvzr.jpg

6VzVi.jpg

Smi1S.jpg

uAKUJ.jpg

[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 14:05_________________________________________________Chyba wszyscy maja szmatki w rękach i szlifują swoje autka na jutrzejszy spot w Inie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu, Twoje felgi się świecą jak psu... wiadomo co ;) widziałem jak żaba stała na parkingu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Grzechu, Twoje felgi się świecą jak psu... wiadomo co ;) widziałem jak żaba stała na parkingu :gwizdanie:

no teraz to bajka :slina::good:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 15:36_________________________________________________Majki wczoraj zapomniałem zapytać jak Ci się jechało diesel-kiem?? jak wysiadłeś to nic nie mówiłeś ,widziałem tylko Twoją mine...o taką :> a po chwili :slina:

hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu, Twoje felgi się świecą jak psu... wiadomo co ;) widziałem jak żaba stała na parkingu :gwizdanie:

no teraz to bajka :slina::good:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 15:36_________________________________________________Majki wczoraj zapomniałem zapytać jak Ci się jechało diesel-kiem?? jak wysiadłeś to nic nie mówiłeś ,widziałem tylko Twoją mine...o taką :> a po chwili :slina:

hmmm

nic nie mówiłem bo mnie zatkało, nie zauważyłeś :tongue4::polew::naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy nie napisałem anie nie mówułem ze w zyciu diesla nie będe miał :gwizdanie:

benzyna przeważnie jest zagazowana a diesel zawsze bedzie klekotem :naughty:

także nie będziem juz polemizowac pany na te tematy :cool1:

może mundial albo du.... yyy dziewczyny :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś ma kabelek z CAN bo do B7 jest takie wejście już potrzebne... a jak ktoś ma takie wejście to niech napisze bo też bym musiał zVAGować A3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...