Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

kieras wszystkiego najlepszego!!!

aaa, jesli chodzi o namierzanie to z Grzechem dziś się tyle razy widziałem że juz mi sie znudził, ale mam nadzieje ze do niedzieli juz zatęsknie za nim :polew:

PORTUGALIA - BRAZYLIA :good:

pozdrowionka dla wszystkich :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos by chciał może mie zabrać kierować nie moge ...noga na szynach :sick3:

kto cię zabierze z tym złomem :polew: ile to warzy, ile samochód paliwa spali :polew:

sie zastanów, taka szyna to jaka cieżka musi być :mysli:

co sie stało lepiej napisz oświeć nas, nie odzywasz się prawie wogóle, opisy na GG ciężkie do zrozumienia :mysli: może jakos doradzimy, pomożemy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Nowek Nowek nie tryeba było tak za pannami ganiać...Jędras powaznie sie zastanów nad tym BOSE a najlepiej dwa razy...Bo z tego co miałem okazje slyszec kilka razy ten system to normalnie padaka...Nie grało nic lepiej od serii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Nowek Nowek nie tryeba było tak za pannami ganiać...Jędras powaznie sie zastanów nad tym BOSE a najlepiej dwa razy...Bo z tego co miałem okazje slyszec kilka razy ten system to normalnie padaka...Nie grało nic lepiej od serii...

z tym Bose to popieram :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi i co teraz ????[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 18:43_________________________________________________B7 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

aaa, jesli chodzi o namierzanie to z Grzechem dziś się tyle razy widziałem że juz mi sie znudził, ale mam nadzieje ze do niedzieli juz zatęsknie za nim :polew:

no jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI Majki za uratowanie życia razy kilka dzisiaj :notworthy:

mojemu imiennikowi(Gurban) też DZIĘKUJE....wiesz za co :wink4::notworthy:

więcej o moim i Majkiego spontanie w dziale "fotki" :polew:

PS. Jedrek namierzony,MrT namierzony :naughty: no i Majki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myslalem :tongue4:

:good: szacun dla Majkiego :notworthy: :notworthy: :notworthy:

dzięki Artur :cool1:

jesli mam czas to zawsze pomogę, troche mnie Grzechu zaskoczył, ale trafił w 10 i miał szczęscie, akurat do domu wszedłem i miałem wodę na kawe wstawiac a tu w telefonioe Grzechus4 mi sie wyświetlił :naughty:

[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 21:23_________________________________________________mundial :good:

ESPANIA :good:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 21:25_________________________________________________JA PIERD.... nie wyobrażam sobie tego ale może byc taka sytuacja że w niedziele nie będe mógł podjechać na spota :wallbash:

taraz sie dowiedziałem, ale to na 50 % narazie jutro konkret sie wyjaśni :mysli:

nie wiem co napisać.................

myslicie że ze względu na mnie mozna to na sobote przełożyć, czy jakby co to dacie rade beze mnie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

[troche mnie Grzechu zaskoczył, ale trafił w 10 i miał szczęscie, akurat do domu wszedłem i miałem wodę na kawe wstawiac a tu w telefonioe Grzechus4 mi sie wyświetlił :naughty:

memory five....i wszystko jasne :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[troche mnie Grzechu zaskoczył, ale trafił w 10 i miał szczęscie, akurat do domu wszedłem i miałem wodę na kawe wstawiac a tu w telefonioe Grzechus4 mi sie wyświetlił :naughty:

memory five....i wszystko jasne :naughty:

ja nie wiedziałem że masz mnie wpisanego w telefonie w szybkim wybieraniu pod numerem 5 :naughty:

elegancko :polew:

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA PIERD.... nie wyobrażam sobie tego ale może byc taka sytuacja że w niedziele nie będe mógł podjechać na spota :wallbash:

taraz sie dowiedziałem, ale to na 50 % narazie jutro konkret sie wyjaśni :mysli:

nie wiem co napisać.................

myslicie że ze względu na mnie mozna to na sobote przełożyć, czy jakby co to dacie rade beze mnie :mysli:

niestety w sobote ja odpadam bo kumpel zarezerwowal tor i bede na kreglach :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi i co teraz ????[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 18:43_________________________________________________B7 ??

No no, pomarzyć zawsze moge;) Jeszcze nie jestem pewna jakie mam dokladnie fundusze, a poza tym zobaczymy co sie trafi fajnego :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki za pomoc koledze :good:

Przy okazji nie wiedziałem że Majki to Spontaniczna Czarownica :naughty::kox:

SPONTAN WITCH MAJKI

http://www.dict.pl/dict?word=witch&words=&lang=EN :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...