Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie nie nic nie wypilem...poprostu jestem rozkojarzony ale dlaczego to niech zostanie moja... :confused4:

a co do inhalacji to chetnie moge sie inhalowac czesciej

a o jakiej torebce piszecie bo nie jestem w temacie?? :evil:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiemy dla czego. Bo wszędzie dobrze, ale na spocie z naszą ekipą najlepiej.

A mi został już tylko jeden kurs i koniec. Czas wakacji zaczęty

Opublikowano

po czesci Tomiczka masz racje :notworthy:

Opublikowano

Miło słyszeć że coniektórzy już się wakacjują :good:

PS. Tomek masz u mnie browarka :drinks:

Opublikowano

nie nie nic nie wypilem...poprostu jestem rozkojarzony ale dlaczego to niech zostanie moja... :confused4:

a co do inhalacji to chetnie moge sie inhalowac czesciej

a o jakiej torebce piszecie bo nie jestem w temacie?? :evil:

o tej ze zdjęcia z misiem :)

a na inhalacje zapraszam serdecznie kiedy tylko będzie chęć!!!

Opublikowano
elo! Tomiczka i Zuza nie draznijcie Lwa :tongue4:

Może nie lew ale...

45498984.jpg:polew:

Opublikowano

jeszcze troche i do domku...

p.s. fotki b. fajne. :good:

Opublikowano

jak co zapraszam na grill-spontan w Strzelcach Dolnych...ja zaraz jade rozpalać węgiel.

jak co to 793956117 .peace :hi:

Opublikowano

:hi:

Ja juz po pierwszym dniu przepracowanym w serwisie Skoda Audo , no i moge ocenić narazie że jest git :decayed: Rafiego mam po sąsiedzku too już w ogóle jest przezajebiscie

Rafi napisz mi PW , jak jutro pracujesz bo zapomnialem pytać :decayed:

Opublikowano

Miło słyszeć że coniektórzy już się wakacjują :good:

PS. Tomek masz u mnie browarka :drinks:

To o mnie chodzi Reniu? :gwizdanie:

Opublikowano
:yes2:
Opublikowano

Reniu, będę nocował na działce, ale do pracy niestety muszę jeździć, więc to połowiczne labowanie

Co do browara, to już od kilku lat nie piję alkoholu i jestem z tego dumny :naughty:

Opublikowano

k...a gorzej juz dzis byc nie moze.....jeszcze drazek do wymiany musial sie akurat teraz trafic :(

Opublikowano
Co do browara, to już od kilku lat nie piję alkoholu i jestem z tego dumny :naughty:

Kurcze, to bym sie nieźle wygłupił :wallbash::blink::embarrassed:

Opublikowano

no daj spokój, toć na czole nie mam wybitego "bezalkoholowy" :polew:

Wypij moje zdrowie i już :>

Opublikowano

:decayed: pewnie jeszcze będzie okazja się zrewanżować ;)

Ja pierdziu... roztapiam się... prawie 30 stopni mam na biurku, wentylator miesza tylko rozgrzane powietrze... :heat:

Opublikowano

Wkońcu lato :wink4: przejechałbym sie nad wodę , ale nie mam zbytnio czasu ;(

Opublikowano

przejechałbym sie nad wodę , ale nie mam zbytnio czasu ;(

ja tak samo.. teraz egzaminy, w czwartek kierunek DE, a potem praca :kwasny:

Opublikowano

witam wszystkich widzę ze wiara zadowolona ze spotu, i dobrze :good:

jestem z was dumny, zadowolony aczkolwiek troche wzruszony ze takie zgranie było w niedziele :naughty: noo.... może z małymi wyjatkami, al;e nie poruszamy tego już :tongue4:

aaaa, i coś tam o Noweku pisane było że se furką śmiga po bydgoszczy a podobno nogę miał w szynie :mysli: nie pozostaje mi nic innego tylko powodzenia mu życzyc jak tak dalej będzie postepował i najważniejsze żeby na mnie czasem nie trafił :evil:

ogólnie pozdrowionka dla wszystkich :cool1::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.