Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miało byc macanie S4 w pakiecie :kox:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siemka Kieras :hi:

Opublikowano

czesc grzechu

jak tam zwiecha :decayed:

Opublikowano

powiem Ci że jeździ mi sie o wiele lepiej jak na seryjnym zawieszeniu....ale kwestia gustu,ja wole jak jest twardo i sztywno.poza tym jakos tak wszystko ciszej chodzi i lżej(kierownica), ale może to tylko jakies wrażenie

a no i klocki już tak nie piszczą jak na początku :decayed:

Opublikowano

co do psow to moze ja Karol bym sie Twoim zaopiekowal...a co do sliny mojego Fąfelka to nie mam z tym zadnych problemów :good:

No to bedziesz sie musial z Zuzk@ o niego bic teraz, jakby co moze byc kisiel... :polew:

A tak na powaznie to prowadzisz jakis przytulek dla porzuconych psiakow? :) Mnie 3 dni nie bedzie, a to nie jest York, moj pies tez troche miejsca zajmuje

Opublikowano

karolussss obgadamy temat na spocie...a waleczny jest czy bo innych psow jest lagodny ??

Opublikowano

karolussss obgadamy temat na spocie...a waleczny jest czy bo innych psow jest lagodny ??

Obawiam sie ze moze byc ciezko z tym obgadywaniem na spocie bo najprawdopodobniej nie dam rady dojechac.. a co do walecznosci to jesli chcesz trzymac swojego psa razem z moim to raczej nie wypali :) Nie jest agresywny do innych psow ale wiesz to w koncu tylko i az 2 psy :wink4:

Oddam go do hotelu na te 3-4 dni i po klopocie.

Opublikowano

może ci swoje sprzedam, tyle km na nim zrobileś :tongue4:

:good:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 20:16_________________________________________________albo nie, bo potem Ty do mnie będziesz wydzwaniać w razie draki :tongue4:
Opublikowano

może ci swoje sprzedam, tyle km na nim zrobileś :tongue4:

:good:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 20:16_________________________________________________albo nie, bo potem Ty do mnie będziesz wydzwaniać w razie draki :tongue4:

:nabijasie:

Opublikowano

witka wrocilem wlasnie z urlopiku

i widze ze mam troche do nadrobienia

:naughty:

Opublikowano

DJ Reniu może lepiej za mnie na nocke pójdziesz...oczywiście za darmo :tongue4:

Opublikowano

Nie mogę :no: stukam swoją nockę :przebiegly:

Opublikowano

co do psow to moze ja Karol bym sie Twoim zaopiekowal...a co do sliny mojego Fąfelka to nie mam z tym zadnych problemów :good:

No to bedziesz sie musial z Zuzk@ o niego bic teraz, jakby co moze byc kisiel... :polew:

A tak na powaznie to prowadzisz jakis przytulek dla porzuconych psiakow? :) Mnie 3 dni nie bedzie, a to nie jest York, moj pies tez troche miejsca zajmuje

żadnych walk w kisielu nie będzie, ja nie mam u siebie żadnego psa i bez problemu możesz Karol zostawić u mnie pupila, obiecuję, że nie rozkocham go w bieganiu :tongue4:

Opublikowano

widac po samym ICK-u paulina ze to auto ma "zacięcie" zresztą 2.7 biT to klasa sama dla siebie , moje następne auto bedzie na 90% z tym silnikiem :kox:

Opublikowano
moje następne auto bedzie na 90% z tym silnikiem :kox:

ostrożnie z tymi deklaracjami :naughty: miało być już koniecznie 1.8TQ :przebiegly:

Opublikowano

:bry:

no i zasłużony urlop :radocha:

oczywiście podanie musiałem napisać :>

kloczko.jpg

Opublikowano

a Twój szef na to:

p1070691.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.