Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

Reniu ta gra to byla tak dla checy...PRZEPRASZAM :notworthy:

Majki a co do spota w piatek to ja odpadam bo pracuje w tym tygodniu do 22 :confused4:

Opublikowano

Dzien Dobry :hi:

jeśli spot będzie w Piątek to mi odpowiada, od soboty urlop i wyjazd nad morze

Miłego dnia

Opublikowano

Nie wiem czy będę miał auto w piątek, zobaczymy :mysli:

Opublikowano
:hi: Ja tez piszę sie na piątek :good:
Opublikowano

:bry: wszystkim

niestety mam ograniczony dostęp do neta bo piorun mi walnął w sobotę i od wczoraj nie mam neta w domu. odnośnie spota w piątek to jestem za, ale się mogę spóźnić bo do 18 jestem w pracy :kwasny:

Opublikowano

ja jeszcze nie wiem czy sie pojawie..

Opublikowano

ja tez zobacze czy bede :mysli: moze sie wyrobie i od razu bysmy mogli tez podjechac pod aule UMK bo tam o 20:00 jak co piatek jest duzo autek :naughty:

Opublikowano

Ja w piatek niestety odpadam, sobota mi bardziej pasuje

Opublikowano

widzę ze narazie wiekszosci od[powiada :good:

pozdrowionka

Opublikowano

ej.. Wy też macie jakiś burdel na forum?

Opublikowano

Sprecyzuj co masz na myśli mówiąc burdel :mysli: jeśli chodzi Ci o nocne kalambury, to tak, mam burdel ;)

Opublikowano

pisząc "burdel" miałem na myśli pewien bałagan na forum np w dziale moje auto A4 B6 przed A4 B5, albo zloty i spoty przed newbie. ale już doczytałem, że będzie to poprawione tak jak było, a zmiana ta wynikła przez zmianę serwera :) dostałem telefon, że net w domu naprawiony :dance:

Opublikowano
;) nom była zmiana serwera, m.in. ja go kupiłem :evil: 348 :gwizdanie:
Opublikowano

;) nom była zmiana serwera, m.in. ja go kupiłem :evil: 348 :gwizdanie:

elegancko,serwer zakupiony i wymieniony :good:

pozdrowionka dla wszystkich :cool1:

pogoda lajtowa ale od jutra znowu sie zacznie :heat:

Opublikowano

;) nom była zmiana serwera, m.in. ja go kupiłem :evil: 348 :gwizdanie:

ja też :P kupiłem kalendarz, który wspierał zakup serwera :decayed:

Opublikowano

Majki mam fajny sposób na to by nasze audiczki były lepiej widoczne z tyłu :) chodzi oczywiście o lampy przedliftowe

Opublikowano

Majki mam fajny sposób na to by nasze audiczki były lepiej widoczne z tyłu :) chodzi oczywiście o lampy przedliftowe

:mysli:

Opublikowano

Słuchamy, słuchamy... :cool1:

Opublikowano

nie wiem czy było czy nie gdzieś na forum, nie szukałem, gdy zakładałem dodatkowego stopa zauważyłem że w naszych lampach w miejscu stopu są żarówki dwówłóknowe, wpadłem na pomysł żeby cos z tym zrobić i wykorzystać . Wystarczy przylutować jeden kabelek do żarówki i cieszyć się dodatkowym światełkiem z tyłu :) bardzo proste rozwiązanie które poprawia widoczność bo sam ten kwadracik w przedliftach jest troche denerwujący,

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.