Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oficjalnie projekt Audi A3 zakończony :decayed: decyzja zapadła, nic więcej do autka nie wpadnie (z dodatkowych gadgetów). jedynie co to wrócą "chromy" kiedy auto będzie szło "do żyda". pewien pomysł mam i mam nadzieję, że Was wszystkich zaskoczę :naughty:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a kiedy zmiana??

Opublikowano

a5 s-line 3.0 TDi ? :blink:

Opublikowano

a kiedy zmiana??

nie wiadomo jeszcze...

a5 s-line 3.0 TDi ? :blink:

:gwizdanie:

Opublikowano

Obstawiam A4 B8 3.0TDI Avant :gwizdanie:

Opublikowano

Obstawiam A4 B8 3.0TDI Avant :gwizdanie:

:gwizdanie:

Opublikowano

SPOT AUDI A4 KLUB POLSKA reg. kujawsko-pomorski

TORUŃ 08.08.2010 godz. 17 parking PiP na ul.Broniewskiego

Lista obecnych:

1. Grzechu

2. Majki

3. Reniu

4. Manny (75%)

5. Gurban6

6. ...

Opublikowano

Witam:)

Chyba nikogo nie zaskoczę ,że mnie nie będzie, lecz postanawiaj mocną poprawę:)

Pozdrowienia dla wszystkich a4 -kierowców.

P.S Na A4 reagujesz przepięknie moją wyjrzałeś z daleka.

Opublikowano

SPOT AUDI A4 KLUB POLSKA reg. kujawsko-pomorski

TORUŃ 08.08.2010 godz. 17 parking PiP na ul.Broniewskiego

Lista obecnych:

1. Grzechu

2. Majki

3. Reniu

4. Manny (75%)

5. Gurban6

6. ...

nie pomieścimy się na parkingu :polew:
Opublikowano

:bry:

a Bydgoszcz gdzies sie zbiera :mysli: czy kazdy zmierza indywidualnie??

Opublikowano

:bry:

a Bydgoszcz gdzies sie zbiera :mysli: czy kazdy zmierza indywidualnie??

no ja jade tradycyjnie swoim tempem (max 90km/h :cool1: )....a trasa to wiadomo ,od mostu w Fordonie do celu w Toruniu :decayed:
Opublikowano

SPOT AUDI A4 KLUB POLSKA reg. kujawsko-pomorski

TORUŃ 08.08.2010 godz. 17 parking PiP na ul.Broniewskiego

Lista obecnych:

1. Grzechu

2. Majki

3. Reniu

4. Manny (75%)

5. Gurban6

6 Komar (50%)

Opublikowano

SPOT AUDI A4 KLUB POLSKA reg. kujawsko-pomorski

TORUŃ 08.08.2010 godz. 17 parking PiP na ul.Broniewskiego

Lista obecnych:

1. Grzechu

2. Majki

3. Reniu

4. Manny (75%)

5. Gurban6

6. ...

nie pomieścimy się na parkingu :polew:

przestałem się juz tym przejmować :gwizdanie: są tacy którzy tylko do bydgoszczy jeżdzą na spoty i tacy którzy nie jeżdzą na spoty bo pogoda im nie pasuje :tongue4:

zobaczysz dziś w toruniu ilu będzie a potem następny w bydgoszczy jak sie będą pisać na forum i podjadą, napewno wiekszosc tych którzy w toruniu nie byli :mysli:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 12:12_________________________________________________teraz zreszta juz jeżdze na spoty dla znajomości z NIEKTÓRYMI klubowiczami bo tak ogólnie to żałośnie się robi gdy potrzę na to wszystko :sick3: na podejście do spotkań itp

Opublikowano
P.S Na A4 reagujesz przepięknie moją wyjrzałeś z daleka.

Sie wie :naughty: Często Cię również widzę ok 16.30 koło Kauflanda jak wracasz do domu :cool1:

przestałem się juz tym przejmować są tacy którzy tylko do bydgoszczy jeżdzą na spoty i tacy którzy nie jeżdzą na spoty bo pogoda im nie pasuje

Ci co mają byc przyjadą, reszta ma inne plany, proste ;)

* * *

SPOT AUDI A4 KLUB POLSKA reg. kujawsko-pomorski

TORUŃ 08.08.2010 godz. 17 parking PiP na ul.Broniewskiego

Lista obecnych:

1. Grzechu

2. Majki

3. Reniu

4. Manny (75%)

5. Gurban6

6. Komar (50%)

7. ...

O której startujemy ze Strzyżawy?

Opublikowano

jak to mówią - "złej tancerce przeszkadza rąbek w sukience" :gwizdanie:

albo jak kto woli -"polskim piłkarzom piłka przeszkadza" :kox:

Opublikowano
:hi: Niestety wczoraj miałem wypadek(ale nie samochodem) i nie będzie mnie jakiś czas na forum.Byłem w szpitalu ale wolałem na niedzielę zostać w domu.Jutro mam stawić się do szpitala a we wtorek mam operację.Mam pękniętą stopę czy kostkę w 4 miejscach :kwasny: Jeszcze dziś będę na forum ale na spota nie dam rady przyjechać,nawet chodzić nie dam rady.Życze wszystkim miłego spota w Toruniu,mam nadzieję że nie będzie padać :decayed:
Opublikowano

jak to mówią - "złej tancerce przeszkadza rąbek w sukience" :gwizdanie:

albo jak kto woli -"polskim piłkarzom piłka przeszkadza" :kox:

:polew:

Opublikowano
P.S Na A4 reagujesz przepięknie moją wyjrzałeś z daleka.

Sie wie :naughty: Często Cię również widzę ok 16.30 koło Kauflanda jak wracasz do domu :cool1:

przestałem się juz tym przejmować są tacy którzy tylko do bydgoszczy jeżdzą na spoty i tacy którzy nie jeżdzą na spoty bo pogoda im nie pasuje

Ci co mają byc przyjadą, reszta ma inne plany, proste ;)

* * *

SPOT AUDI A4 KLUB POLSKA reg. kujawsko-pomorski

TORUŃ 08.08.2010 godz. 17 parking PiP na ul.Broniewskiego

Lista obecnych:

1. Grzechu

2. Majki

3. Reniu

4. Manny (75%)

5. Gurban6

6. Komar (50%)

7. ...

O której startujemy ze Strzyżawy?

Ja ostatecznie odpadam, właśnie dostałem info, że rodzinka z RPA nas dzisiaj odwiedza, szkoda byłoby się nie spotkać ;)

Panowie znawcy mam pytanie... Mam okazję kupić licznik z FISem, wszystko pasuje tylko jest od automata, da się to jakoś obejść?

Opublikowano

SPOT AUDI A4 KLUB POLSKA reg. kujawsko-pomorski

TORUŃ 08.08.2010 godz. 17 parking PiP na ul.Broniewskiego

Lista obecnych:

1. Grzechu

2. Majki

3. Reniu

chyba nie będziemy się ośmieszać w takim składzie ilościowym :thumbdown:

Opublikowano
Panowie znawcy mam pytanie... Mam okazję kupić licznik z FISem, wszystko pasuje tylko jest od automata, da się to jakoś obejść?

Uderzaj do Dropsone'a, on ostatnio zakładał FISa, poza tym jest naszym forumowym magikiem :ad:

chyba nie będziemy się ośmieszać w takim składzie ilościowym :thumbdown:

O fpiz*u :disgust: wszystko przez pogode ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.