Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ile frajdy z jazdy :kox:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ubytek 100 koni to faktycznie ogromna ilość... Reniu A6 3.0 tdi rok modelowy 2007 to już ok 100tys w PL.. a ile robisz km rocznie?

Opublikowano

Hehe Jędrek... niestety to absolutnie poza moim zasięgiem :sorry: mój przebieg roczny ok 6000 :naughty:

Opublikowano

to nie lepiej kupić jakieś 1.8T? :kox: wiem, że to dużo pieniążków... poza moim zasięgiem finansowym tym bardziej :decayed:

Opublikowano

ja robie tyle km co Reniu....poza okresem wakacyjnym gdzie w sierpniu juz mam 1300

co do ubytku 100KM to bylo w rs4.... w s4 chyba mniej

Opublikowano

ja słyszałem o spadku mocy rzędu 20 PS (ale może się mylę)... ale to łatwo można zweryfikować poprzez hamownię. ciekawe czy ktoś z posiadaczy S4 B6 z naszego forum był hamować auto? :mysli:

Opublikowano

ja słyszałem o spadku mocy rzędu 20 PS (ale może się mylę)... ale to łatwo można zweryfikować poprzez hamownię. ciekawe czy ktoś z posiadaczy S4 B6 z naszego forum był hamować auto? :mysli:

nie był nikt i to jest w tym wszystkim najlepsze :decayed:

Opublikowano

no tak ale tam głownie o RS4 pisza...

wiem ze to ten sam silnik co w s4 tyle ze uturbiony

Opublikowano

o RS słyszałem.. ale o S słyszałem, że mniejsza utrata mocy.. to niefajne :wallbash: dlatego wolę silniki z turbinką, a najlepiej TDI :kox:

Opublikowano

no tak ale tam głownie o RS4 pisza...

wiem ze to ten sam silnik co w s4 tyle ze uturbiony

RS4 B7 to wolnossak :przebiegly:

Opublikowano

dokładnie... 4.2 FSI "420 ps"

Opublikowano

co ja pisze za bzdury... pogielo mi sie z s4 b5

Opublikowano

piszcie więcej takich tematów konkretnych odnośnie silników itd :notworthy:

chętnie się naucze czegos nowego....bo z moja wiedzą to tylko o pierdołach moge pisać :embarrassed:

i potem rodzą mi się w głowie jakies pomysły z diodami i body RS :polew:

Opublikowano

grześ zawsze idzie wsadzis silnik z S4 , i przespawać podłoge do Quattro :naughty:

Opublikowano

grześ zawsze idzie wsadzis silnik z S4 , i przespawać podłoge do Quattro :naughty:

wsadze 3.0TDI :naughty:
Opublikowano

I zaraz zrobisz mu rozrząd za 6 tysi :polew:

Opublikowano

I zaraz zrobisz mu rozrząd za 6 tysi :polew:

a po co mi rozrząd :polew:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 15:08_________________________________________________ci Amerykanie :wallbash:

42 tysiące kucyków :slina:

efe3934b4a23fd3dad0b6bebf35bf780,18,1.jpg

Opublikowano

Grzechu wsadzenie 3.0 tdi do budy B5 jest mało opłacalne.. silnik ok 7-10 tys, komputer, skrzynia biegów, quattro... wyjdzie na pewno koło 12-15 tys.. kalkulowałem to kiedyś jak miałem pomysł wsadzenia 3.0 do A3...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.