Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

mi fura sie sypła . ale już z nią działam ... usterka raczej zlokalizowana :decayed: jak sie uda ogarnąć to zajade swoim , a jak nie to lipton ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

a jak nie to lipton ;(

nie wkurzaj mnie, obgadaliśmy na gadu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wstepnych oględzinach , to czujnik położenia wału ... ale może niestety być to przepustnica , co nie użądza mnie , bo jest dość droga , a czeka mnie wymiana tarcz i klocków ... :wallbash:

oby jednak to był tylko czujnik ... pozdrawiam i 3majcie kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czy to jest taki sam czujnik u Ciebie ale dysponuje takim czujnikiem.. bo u siebie wymienialem i sie okazalo ze to nie czujnik.. wiec sprawdz czy to jest to samo to moge Ci udostepnic na testy

jezeli chodzi o tarcze i klocki to moge rowniez zaoferowac swoja pomoc.... zamkniesz sie kolo 300 .. no moze troche ponad

jesli Cie interesuje daj znaka

ja niecaly m=c temu wymienialem u siebie tarcze i klocki na przodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Ja preferuję sobotę

może być sobota, na 16 zawożę rodziców do Pieczysk więc potem mogę jechać :naughty:

dla mnie też lepiej sobota :good:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 06:42_________________________________________________Grill-Spot Bydgoszcz lub okolice - sobota 14.08.2010

1.Grzechu

2.Jędrek

3.Manny

4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czy to jest taki sam czujnik u Ciebie ale dysponuje takim czujnikiem.. bo u siebie wymienialem i sie okazalo ze to nie czujnik.. wiec sprawdz czy to jest to samo to moge Ci udostepnic na testy

jezeli chodzi o tarcze i klocki to moge rowniez zaoferowac swoja pomoc.... zamkniesz sie kolo 300 .. no moze troche ponad

jesli Cie interesuje daj znaka

ja niecaly m=c temu wymienialem u siebie tarcze i klocki na przodzie...

Dzieki bardzo :hi:

Ja heble musze zmienic z przodu i z tyłu ... czeka mnie troche wydatków a miało to isc na mody ; / jeszcze teraz cos sie rozsypało ... jeszcze przegób do wymiany ... masakra :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: Dzięki za wszystkim za życzenia :notworthy: ,co do piwka to na jakiś czas muszę odpocząć.Najgorsze jest to że nie idzie jeżdzić autem(aż 4 tygodnie będą wystawały te druty z pięty).Pozdrawiam i życzę miłego i spokojnego tego trzynastego w piątek :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Ja heble musze zmienic z przodu i z tyłu ... czeka mnie troche wydatków a miało to isc na mody ; / jeszcze teraz cos sie rozsypało ... jeszcze przegób do wymiany ... masakra :tongue4:

nie narzekaj :tongue4:

lepiej w Audi inwestować niż we Fieste :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 09:20_________________________________________________może ktoś z Was ogarnia temat elektryki i pomoże ziomkowi :hi:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=153381.msg1760711#msg1760711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/442697,akcyza_ustawa_upraszczajaca_oswiadczenia_o_oleju_opalowym_podpisana.html

koniec z akcyzą na samochody :notworthy: :notworthy: :notworthy: będzie można 3.0 tdi kupować bez problemu :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec z akcyzą na samochody notworthy notworthy notworthy będzie można 3.0 tdi kupować bez problemu dance

Coś nie mogę w to uwierzyć, ma ktoś jakieś konkretne info na ten temat? Bo z tego co wiem, opłaca się sprowadzać silniki poniżej poj. 2L... A tak na marginesie, co to za mobil?

podpis.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Audi V8, poprzednik A8, tyle że ktoś mu zrobił VT na coupe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie .... przód od v8 , ale nie mogłem skojarzyć że były Cupe :tongue4:

dziś widziałem pierwszy raz w życiu audi A1 :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

dla mnie Tomaszewski to jest baran pierwszego rzutu... wrecz definicja debila...

tego jego pierdolenia to juz nie można po prostu sluchac...

przynajmniej nie ma nic wspólnego z tą gównianą polska piłką,nie jest zamieszany w żadne afery i co najważniejsze nie podejmuje się trenowania tych marnych piłkarzyków,bo każdy co sie za nich bierze poprostu się kompromituje...z gówna najlepszy artysta nic nie ulepi :wink4:

a co można innego robić jak nie krytykowac polską piłke?? :gwizdanie:

On dla polskiej piłki zrobił dużo...teraz pozostaje Mu tylko komentowanie sytuacji w PZPN-ie :hi:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 17:57_________________________________________________

tego jego pierdolenia to juz nie można po prostu sluchac...

raczej tego poziomu kopaczy nie da się oglądać :sick3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...