Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

o nie :blink: :blink: mam focha teraz :disgust: nikt mi nie napisal ze dzis spot ..... tak to jest jak czlowiek bez neta i po znajomych koczuje na necie ;([br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 20:01_________________________________________________grzechu zapomniales wyslac esa :mysli: po to napisalam ci numer :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuje za spota wszystkim no i za przejażdżkę niesamowitą 2du setką :>

Pozdrawiam wszystkich i również czekam za zdjęciami :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za udanego spota :good:

Dobrze że się zwinęliśmy bo mam wrażenie że od strony Torunia jakaś konkretna ulewa się zbliża... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

[quote name=wera :) ]

o nie :blink: :blink: mam focha teraz :disgust: nikt mi nie napisal ze dzis spot ..... tak to jest jak czlowiek bez neta i po znajomych koczuje na necie ;([br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 20:01_________________________________________________grzechu zapomniales wyslac esa :mysli: po to napisalam ci numer :tongue4: :tongue4:

a ja myślalem że mam pisać jak sam w domu jestem :embarrassed:

teraz będe wiedzieć :wink4:

a tak na serio to wyleciało mi z głowy bo od rodziców jechałem po pracy na spota :hi:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 20:38_________________________________________________DZIĘKI ZA SPOTA :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za udanego spota :good:

Dobrze że się zwinęliśmy bo mam wrażenie że od strony Torunia jakaś konkretna ulewa się zbliża... :blink:

leje jak ... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślalem że mam pisać jak sam w domu jestem :embarrassed:

teraz będe wiedzieć :wink4:

a tak na serio to wyleciało mi z głowy bo od rodziców jechałem po pracy na spota

ah tak :mysli: no ja nie wiem jak to tak moze byc :tongue4: nie wiem czy wybacze :D[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 20:45_________________________________________________no niebo ladnie blyszczy :> moze bedzie burza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=wera :) ]

nie wiem czy wybacze :D

kupie Ci malucha,takiego niebieskiego z jednym lusterkiem :notworthy:

hehehehe raczej dlugo nie bedziesz musial szukac nawet moge dac ci namiary :polew: ale raczej to nie przejdzie bedziesz sie musial bardziej postarac hehehe :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

[quote name=wera :) ]

[quote name=wera :) ]

nie wiem czy wybacze :D

kupie Ci malucha,takiego niebieskiego z jednym lusterkiem :notworthy:

hehehehe raczej dlugo nie bedziesz musial szukac nawet moge dac ci namiary :polew: ale raczej to nie przejdzie bedziesz sie musial bardziej postarac hehehe :tongue4:

ach te kobiety :decayed:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 20:53_________________________________________________Artur ten z b6 dla Ciebie :naughty:

http://allegro.pl/item1183408688_zawieszenie_gwintowane_audi_a4_b6_quattro_jak_nowe.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za spota, fotki ogarnę jutro... nie mam ich zbyt wiele, jakoś 4-5. Reniu fotki jak zawsze :good: tylko na jednym strasznie widać jak mam uje*ane auto :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...