Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Powinni wjechac tam jakąś koparką i zryć ten beton w PZPN. Polska piłka kojarzy mi się z metrosexami którzy wyszli właśnie od fryzjera i obawiają się by fryzurka się nie zniszyła :naughty:

Zmiana tematu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

hmmm co ma bitewny kawałem Tupac-a przeciwko Biggie Smalls-owi do tańca z dziećmi??

tekst piosenki zupełnie nie pasuje do filmiku :no:

Własnie to jest śmieszne, mimo wszystko muza pasuje do miękkich ruchów Barniego :>

Grzechu wszyscy wiemy, że 6pack jest the best :naughty: i że jesteś jego fanem :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiero nie podlizuj sie...a tak na marginesie to dopoki nie miales auta byles jakos aktywniejszy...a teraz co ...d...a... siadla :mysli:

no spotach Cie nie ma na forum malo co...przeciez juz nie pracujesz nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ... wiesz ... trochę teraz mam zajęć niestety ... ale spokojnie , nadrobie :wink4:

wczoraj spotkałem tomka4don tez niestety brak czasu wolnego daje mu sie we znaki :confused4: zreszta tak jak mi

fura dzis zagadała ... oby juz było z nia wszystko ok :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 13 Sierpień 2010,

a przepraszam ... co on niby takiego zrobił dla naszej piłki... obronił jednego karnego... i co... za to pomnik mu sie nalezy... no przepraszam.. kim on w ogole jest zeby stanowisko zajmowac... pieniacz i tyle

dla mnie to juz wiekszym autorytetem jest dudek ktory obronił w lidze mistrzow wiecej karnych i to w finałach.. ale gwoli sprostowania.. nie ma dobrze obronionych karnych tylko źle strzelone... jezeli ktos nie potrafi strzelić karnego to jest jego dramat.. i widzieliśmy to w wielu meczach.. bramkarz nie ma szans obronic dobrze strzelonego karnego....

a tomaszewski wyraza te swoje mądrości jakby nie wiem jakim był ekspertem... wkurza mnie to jego pieniactwo... gosc wiele razy zaprzeczał sam sobie w różnych wypowiedziach... przeciez najpierw chciał zeby wywalili benhakera i zatrudnili smude.. a teraz sam na smude psioczy... to jest totalne nieporozumienie i niekonsekwenencja w swoich wypowiedziach..

gosc wyraznie próbuje przypodobać sie opinii publicznej kreując sie na jedynego uzdrowiciela piłki polskiej... broń boże zeby on sie dostał do władzy

co do samego pzpn to to uważam ze tą całą klike powinni zamknąc... i lato tutaj jest tylko kontynuatorem skorumpowanej piłki chociaz miał być symbolem czystego futbolu.... żal...

ja tam wierze w Smude i jeszcze jego dni chwaly nadejda... taka przynajmniej mam nadzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::kawa: U mnie burza zaczyna się.Nawet dość mocno leje.Teraz to i tak mi obojętne jaka pogoda bo i tak uziemniony jestem na 4 tygodnie na pobyt w domu :banned: Oczywiście nie jestem samolubem i życzę Wam pięknej pogody na sobotę i niedzielę :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc :hi:

grześ szybkiego powrotu do zdrowia :hi: przez ten czas pewnie twoja lalunia odpocznie od ciebie ... a ty moze i nazbierasz jakiś ciekawych pomysłów do rezania :wink4:

może uda mi sie odzyskać auto do niedzielnego spota :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::kawa: U mnie burza zaczyna się.Nawet dość mocno leje.Teraz to i tak mi obojętne jaka pogoda bo i tak uziemniony jestem na 4 tygodnie na pobyt w domu :banned: Oczywiście nie jestem samolubem i życzę Wam pięknej pogody na sobotę i niedzielę :naughty:

będziesz miał szanse powiększyć wiedze :> :> tak jak pisaliśmy daj znać kiedy można Cie odwiedzić [br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 08:53_________________________________________________Majki Ciebie to w każdym miejscu można zobaczyć :P jak bym wiedział ze jedziesz na TRN, to byśmy się ustawili jakoś

Miłego dnia wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 09:08_________________________________________________

:bry::kawa: U mnie burza zaczyna się.Nawet dość mocno leje.Teraz to i tak mi obojętne jaka pogoda bo i tak uziemniony jestem na 4 tygodnie na pobyt w domu :banned: Oczywiście nie jestem samolubem i życzę Wam pięknej pogody na sobotę i niedzielę :naughty:

będziesz miał szanse powiększyć wiedze :> :> tak jak pisaliśmy daj znać kiedy można Cie odwiedzić [br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 08:53_________________________________________________Majki Ciebie to w każdym miejscu można zobaczyć :P jak bym wiedział ze jedziesz na TRN, to byśmy się ustawili jakoś

Miłego dnia wszystkim :)

majki jest wszędzie :shocked:

spoko men, a nie wiesz przypadkiem co na moście było koło północy :mysli: chcialem jeszcze sobie rundkę zrobić ale widzialem ze cos sie tam wydarzyło, pelno strazy na kogutach no i dziwne zeby kolo polnocy korek na most był do Heliosu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...