Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Gość -makaveli-

heh Kieras widze że deszczyk padał bo się autko w jezdni odbija :kox:

a tak wogóle to nie widziałem jeszcze Twojej Audiczki w dziale "Moje A4" :gwizdanie:

na razie nie planuje jej tam umieścić , bo to zwykła seria , później jak coś będę rezał to dodam ją :)

no ale większość daje najpierw foty serii żeby ludzie ocenili a Ty sam wpisujesz liste planów :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tez ostatnio dostałem z Białego Boru, skromne 500 i 10pkt. [br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 22:11_________________________________________________P.S Słyszałem Arturze ,że mamy wspólnych znajomych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez ostatnio dostałem z Białego Boru, skromne 500 i 10pkt. [br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 22:11_________________________________________________P.S Słyszałem Arturze ,że mamy wspólnych znajomych:)

Pewnie mowisz o Olku co?? Tak, tak w takim razie mamy wspolnych znajomych :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ;) gwint od quattro nie pasuje do ośki ;) co zresztą masz napisane w aukcji :tongue4:

nie czytałem samej aukcji :embarrassed: ....wiadomo blondyn :polew:

eee eee ee :naughty:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 16:16_________________________________________________2315.jpg

:thumbup:

:pleasantry:

ps . Nie orientuje się ktoś ile czasu ma straż miejska na przesłanie do mnie zdjecia ? Gdzieś czytałem że mają na to 2 tyg a ja dostałem to dziś (czyli po 16stu dniach )

:polew: z tego co mi wiadomo to 30 dni od daty ZGRANIA zdjęcia.

PS Gdzie to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu dałem radę

dziękuje za pierwszy spocik zresztą bardzo udany

mam nadzieję na więcej i oficjalną prośbę (choć jako junior forumowy może to być nieco nowatorskie ;)):

a może by tak te niedzielne spociki powiedzmy o 16 ?? moja juniorka o 18 zaczyna proces wieczorno - kolacyjno - zasypiający więc moja szanowna nie może przyjechać no i mam terror rodzinny w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum kilka osób sprawdza VINy albo ASO.. niestety w etce nie można już od dłuższego czasu sprawdzać :/ po vinie widzę, że to A3 8L ;) Buba, spoty nie są regułą więc ustalamy godzinę na bieżąco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ;) gwint od quattro nie pasuje do ośki ;) co zresztą masz napisane w aukcji :tongue4:

nie czytałem samej aukcji :embarrassed: ....wiadomo blondyn :polew:

eee eee ee :naughty:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 16:16_________________________________________________2315.jpg

:thumbup:

:pleasantry:

ps . Nie orientuje się ktoś ile czasu ma straż miejska na przesłanie do mnie zdjecia ? Gdzieś czytałem że mają na to 2 tyg a ja dostałem to dziś (czyli po 16stu dniach )

:polew: z tego co mi wiadomo to 30 dni od daty ZGRANIA zdjęcia.

PS Gdzie to?

Biały Bór DK25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...