Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Co do spotów,to trochę prawdy w tym jest że Toruń wychodzi blado.Po pierwsze jest nas dużo mniej ,po drugie,większość z Torunia jest tu na forum bardzo krótko,a po trzecie ja po wypadku odpadłem na jakiś czas,czego bardzo żałuję ,że nie mogę dojechać na spoty.Na kilku byłem(nawet na 1 spocie w Inie)Majki wie ile musiałem sie wtedy nakombinować aby rodzinka zjechała wcześniej ze mna do Torunia.Może też na frekwencję ma też wpływ okres urlopowy.Mam cichą nadzieję że to zmieni się,może nie będziemy tak liczni jak koledzy i koleżanki z Bysi,ale zawsze kilku nas zawita na spot.Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

to planowanie spotów już dawno wymkneło się spod kontroli i jak dla mnie jest nieaktualne :gwizdanie: .

spoty są "planowane" przed każdym weekendem,tzn albo się w dany weekend spot odbywa,albo nie.

a że ekipa toruńska blado wygląda z frekwencją powinno nas (bydgoszcz i okolice) mobilizować do pokazania się z jak najlepszej strony...krótko mówiąc dajmy dobry przykład :cool1:

jest kolej teraz na spot w toruniu czy jest co tydzien czy co dwa tygodnie ostatni byl w bydgoszczy więc rachunek jest prosty :good:

grzechu czujny jak zawsze :naughty:

Kieras nie filozofuj :tongue4:

milego dzo\ionka wiara :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

miłego dnia

w tym miejscu muszę się zgodzić z Kierownikiem, że teraz kolej oficjalnie na Bydgoszcz.. dopiero za tydzień Toruń..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

na moje może być nawet w NY :kox:

pracuje popołudniu także mnie nie będzie w tym tygodniu ;([br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 08:22_________________________________________________PS ma ktoś klubowe chorągiewki na samochód (chyba Majki kiedys chciał zamówić :mysli:),na zlot bym pożyczył :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Grzechu wiec powiem krotko jak Ciebie ma nie byc to po co sie w...dalasz...

Moim zdaniem teraz kolej na BYDGOSZCZ...

WIEC Ustalmy spot (nie spocik) w Bydgoszczy pod HSW na niedziele...

Co WY na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po chu*a zaczynacie sprzeczkę? ale z drugiej strony też Artur ma rację, że jak nie ma kogoś być to po co się udziela w temacie.. wyluzujcie Panowie, w końcu wszyscy jesteśmy znajomymi i mamy wspólną pasję:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uspokujcie bajerę koledzy :bicz:

Po co te spory? Zamiast spierać się gdzie spot powinien teraz wypaść, lepiej ustalić gdzie większości (oczywiście tych którzy planują się pojawić) będzie pasować. Proste to jak szczanie :decayed:

A jeśli ktoś zamierza powalczyć o wyższość jednego miasta nad drugim, to niech wybierze się na jakiś meczyć i da sobie obić ryja. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uspokujcie bajerę koledzy :bicz:

Po co te spory? Zamiast spierać się gdzie spot powinien teraz wypaść, lepiej ustalić gdzie większości (oczywiście tych którzy planują się pojawić) będzie pasować. Proste to jak szczanie :decayed:

A jeśli ktoś zamierza powalczyć o wyższość jednego miasta nad drugim, to niech wybierze się na jakiś meczyć i da sobie obić ryja. ;)

święte słowa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami jakis dym musi być :evil:

może zrobimy jakąś ustawke z innym klubem (np Honda) :baseball:

a co my jesteśmy z BKB żeby robić ustawki? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie mozna dojsc do porozumienia gdzie nastepny spot ja proponuję Inowrocław :P Tylko pasjonaci z Ina coś nieaktywni ostatnio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu wiec powiem krotko jak Ciebie ma nie byc to po co sie w...dalasz...

chyba coś ci się pomyliło dziewczynko :mysli:

takie teksty to w domu możesz gadać

a Ty przy kuflu z piwem nauczyles sie takich tekstów...bo jak narazie w życiu chyba tylko picie alkoholu Ci wychodzi :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zachowujecie się jak dzieci z gimnazjum.. wyluzujcie, albo idźcie na gadu się kłócić albo na PW, a nie publicznie... chyba jesteśmy dorośli, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...