Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Zastanawiam się czy takie sytuacje muszą mieć miejsce.Może czasem lepiej ugryść się w język i zamilczeć :sick3: niż kogoś obrażać.Sami powiedzcie co o nas pomyślą inni z forum.Każdy forumowicz może tu wejść i zobaczyć jak pięknie rozmawiamy ze sobą :kwasny: Chyba lepiej porozmawiać o tym co nas interesuje,o naszych pasjach ,problemach itd.Mam nadzieję że to chyba było już ostatni raz.Jesteśmy dorosłymi ludzmi,a nie jakimiś tam młokosami co szukają zaczepki i tylko robią ferment na forum,dążąc do kłótni i waśni.Jak mogą dołączyć do nas nowi ludzie skoro widzą takie sytuacje?Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem,ale nie chodziło mi o to.Chyba reszta kolegów podziela moje zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy takie sytuacje muszą mieć miejsce.Może czasem lepiej ugryść się w język i zamilczeć :sick3: niż kogoś obrażać.Sami powiedzcie co o nas pomyślą inni z forum.Każdy forumowicz może tu wejść i zobaczyć jak pięknie rozmawiamy ze sobą :kwasny: Chyba lepiej porozmawiać o tym co nas interesuje,o naszych pasjach ,problemach itd.Mam nadzieję że to chyba było już ostatni raz.Jesteśmy dorosłymi ludzmi,a nie jakimiś tam młokosami co szukają zaczepki i tylko robią ferment na forum,dążąc do kłótni i waśni.Jak mogą dołączyć do nas nowi ludzie skoro widzą takie sytuacje?Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem,ale nie chodziło mi o to.Chyba reszta kolegów podziela moje zdanie?

Jak najbardziej się z tym zgadzam. Liczę na to, że w przyszłości podobne sytuacje nie będą się zdarzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo sympatyczna i piekna dziewczyna... troszke ang. do podszlifowania ;)

trudno się z tym nie zgodzić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ludzie od nas uciekają(żartuję).Nasz kolega klubowy chce sprzedać swoją białą parówkę.

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C14730701

Może ktoś szuka Awancika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam już kiedyś robił przymiarkę do sprzedaży... ładne auto i dużo za nie nie chce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic nie mówił,autko kilka razy było u mnie w garażu.Godne polecenia ,no i jak pisał Jędrzej -za dużo za nie nie chce.Może sąsiada namówię,ale on szuka Astry 2 :kwasny: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do ilu chce tą Astrę? bo mój brat szuka kupca na swoją, a jego przyszły teść nie jest do końca zdecydowany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał robić program i inne pierdoły w silniku. Kata chyba wywalał, robił reszte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...