Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Obejrzyjcie galerię zwracając uwagę na dokładnie oszparowanie aut :polew: :polew: :polew:

miszczowie fotoszopa :bag::bag::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Obejrzyjcie galerię zwracając uwagę na dokładnie oszparowanie aut :polew: :polew: :polew:

miszczowie fotoszopa :bag::bag::bag:

:polew: nożyczkami wycieli z jednej fotki i wkleili do drugiej :polew:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 15:20_________________________________________________ale gleba jest :gwizdanie:

small_wheels.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjebałeś :kox: założyłeś koła od deskorolki zamiast zapodać glebę... to nie to samo ;)

128758989362839.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Baunsuj.... baunsuj... :nabijasie:

:polew: aż się popłakałem ze śmiechu :polew:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 15:53_________________________________________________mnie to do dzisiaj rozbraja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to do dzisiaj rozbraja

Kultowy film o krótkim tytule :naughty:

Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood

http://www.filmweb.pl/film/Ch%C5%82opaczki+z+s%C4%85siedztwa-1996-32459

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, panie i panowie mam pytanie, nie wybiera sie ktos w najblizszym czasie w okolice niemiec ESSEN, DORTMUND albo okolice ? Albo moze zna ktos jakas dobra TANIA firme przewozowa, chcialbym wyslac z niemiec do polski paczke :)

Poczta Polska :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Witam, panie i panowie mam pytanie, nie wybiera sie ktos w najblizszym czasie w okolice niemiec ESSEN, DORTMUND albo okolice ? Albo moze zna ktos jakas dobra TANIA firme przewozowa, chcialbym wyslac z niemiec do polski paczke :)

DHL :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mylisz sie ...

w tym tygodniu jest Bydgoszcz ... ostatni "planowany" spot Toruński przypadnie dokladnie 2 tyg (08.08)

a z tego co wiem to spoty "planowane" mamy co 2 tyg (raz tu , raz tu ) :cool1:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 00:09_________________________________________________

zobaczymy czy leniwe towarzystwo się ruszy :naughty:

Dla mnie to dziwnie zabrzmiało ... skoro nawet jak jest spot w Toronto ... to bardzo mizerna jest frekwencja samych mieszkańców tego miasta i okolic :confused4:

(majki tutaj szacuneczek z mojej strony :hi: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

to planowanie spotów już dawno wymkneło się spod kontroli i jak dla mnie jest nieaktualne :gwizdanie: .

spoty są "planowane" przed każdym weekendem,tzn albo się w dany weekend spot odbywa,albo nie.

a że ekipa toruńska blado wygląda z frekwencją powinno nas (bydgoszcz i okolice) mobilizować do pokazania się z jak najlepszej strony...krótko mówiąc dajmy dobry przykład :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...