Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, panie i panowie mam pytanie, nie wybiera sie ktos w najblizszym czasie w okolice niemiec ESSEN, DORTMUND albo okolice ? Albo moze zna ktos jakas dobra TANIA firme przewozowa, chcialbym wyslac z niemiec do polski paczke :)

a może podejdz do przewoźników międzynarodowych (Domis-Tour przy PKS) albo od razu na PKS na perony międzynarodowe (te z tyłu dworca) i zapytaj się kierowcy czy nie ma miejsca na dodatkowy bagaż. Dasz 30zł i gra gitara. Ja tak wysyłałem do Dusseldorfu bagaże :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

widze ze jednak dugi raz pod rząd szykuje sie spot w bydgoszczy :mysli:

wiekszość potencjalnych uczestników jest z bydzi więc nic dziwnego ze pewnie tak zostanie :gwizdanie:

dzieki za szacun i moje ostatnie poświecenie :sick3:

nie bądźcie żałośni,pokażcie że bydgoszcz jest stac na przyjazd do torunia i bierzcie przykład z Grzecha, ostatnio widziałem wasze mordy w bydgoszczy wiec chcialbym tez w toruniu w kolejności po bydgoszczy gdzie ostatnio był spot nie wazne cz to co tydzień co dwa kolejność sie liczy :naughty:

pozdrawionka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem

Kierownik widziany o 13:10 na Kamiennej :gwizdanie:

:hi: byłem byłem , ale niestety ... nie widzialem ciebie , bo troszku się spieszyłem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

widze ze jednak dugi raz pod rząd szykuje sie spot w bydgoszczy :mysli:

wiekszość potencjalnych uczestników jest z bydzi więc nic dziwnego ze pewnie tak zostanie :gwizdanie:

dzieki za szacun i moje ostatnie poświecenie :sick3:

nie bądźcie żałośni,pokażcie że bydgoszcz jest stac na przyjazd do torunia i bierzcie przykład z Grzecha, ostatnio widziałem wasze mordy w bydgoszczy wiec chcialbym tez w toruniu w kolejności po bydgoszczy gdzie ostatnio był spot nie wazne cz to co tydzień co dwa kolejność sie liczy :naughty:

pozdrawionka :evil:

Majki nie sciemniaj z tym poswieceniem...bo przeciez miales na pokladzie Rafiego i Aske wiec i tak musiales jechac przez Bydgoszcz...

Coby nie mowic szacun za spoty Ci sie nalezy...ale teraz kolej na Bydgoszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem

Kierownik widziany o 13:10 na Kamiennej :gwizdanie:

:hi: byłem byłem , ale niestety ... nie widzialem ciebie , bo troszku się spieszyłem :naughty:

Widziałem że wolno nie jechałeś :cool1: Z góry lepiej widać jechałem żółtym MANem do drewna, za mną leciało jeszcze żółte VOLVO też do drewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki nie sciemniaj z tym poswieceniem...bo przeciez miales na pokladzie Rafiego i Aske wiec i tak musiales jechac przez Bydgoszcz...

Coby nie mowic szacun za spoty Ci sie nalezy...ale teraz kolej na Bydgoszcz

Artur głosem ludu :naughty:

widze ze jednak dugi raz pod rząd szykuje sie spot w bydgoszczy :mysli:

Nie mów hop, nie było to poddane pod dyskusje. Mi osobiście nie robi gdzie miał by byc teraz spot, będę mógł to podjadę i tyle. Nie mam również zamiaru nikomu wytykać, że ześmiał mieć inne plany.

Szczerze mówiąc jak czytam takie przepychanki :sick3: to mam ochotę zostac w domu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Co do spotów,to trochę prawdy w tym jest że Toruń wychodzi blado.Po pierwsze jest nas dużo mniej ,po drugie,większość z Torunia jest tu na forum bardzo krótko,a po trzecie ja po wypadku odpadłem na jakiś czas,czego bardzo żałuję ,że nie mogę dojechać na spoty.Na kilku byłem(nawet na 1 spocie w Inie)Majki wie ile musiałem sie wtedy nakombinować aby rodzinka zjechała wcześniej ze mna do Torunia.Może też na frekwencję ma też wpływ okres urlopowy.Mam cichą nadzieję że to zmieni się,może nie będziemy tak liczni jak koledzy i koleżanki z Bysi,ale zawsze kilku nas zawita na spot.Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

z tego co widze, jest dużo fajnych B5 w piernikowie , ale nikt jakoś nie kwapi się udzielać, np dzisiaj widziałem niebieską RS4 :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 06:50_________________________________________________róbta se co chceta, jesli uwazacie ze ostatni spot byl w toruniu to juz nic nie pisze a swoje będe mial w pamięci, dla mnie jest to żalosne i tyle :thumbdown:

a najlepsze jest że ciągle ci sami w takich sytuacjach się udzielają :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosne to są te przepychanki :thumbdown: i masz rację, zazwyczaj ta sama osoba się o to burzy :wink4:

Pamiętasz Majki że swego czasu były spoty tylko w Bydgoszczy? :cool1: Dziury w niebie nie było jakoś :gwizdanie:

Ja tam mogę gwizdnąć na spotkanie gdziekolwiek ale nie o to chodzi. Nie jestem pępkiem świata więc się dostosuję bez zbędnego gadania. Tyle mam do powiedzenia w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. .tak to my do niczego nie dojdziemy

wg mnie nalezy trzymać sie ustalonego kalendarza czyli co dwa tygodnie bydgoszcz toruń naprzemiennie. A spoty spontany imho nie moga tego rozkładu zmieniać

z tego co sie orientuje to teraz wypada wg głownego bydgoszcz?

poprawcie mnie jeśli się myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje to teraz wypada wg głownego bydgoszcz?

poprawcie mnie jeśli się myle

zgadza sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. .tak to my do niczego nie dojdziemy

wg mnie nalezy trzymać sie ustalonego kalendarza czyli co dwa tygodnie bydgoszcz toruń naprzemiennie. A spoty spontany imho nie moga tego rozkładu zmieniać

z tego co sie orientuje to teraz wypada wg głownego bydgoszcz?

poprawcie mnie jeśli się myle

no i mi od poczatku o to chodzi :evil:

to ze spotkamy sie w Bydg... bo nam sie chce to nie znaczy ze zmieniamy rozklad zajec :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...