Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to samo mam Reniu...

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry: Jestem juz w domu.Wszystko poszło ok.Teraz 4 tygodnie z drutami w stopie(mam coś z Robocopa) :naughty: Chodzenie i jazdę na jakiś czas muszę sobie darowac,ale jest chociaż net i to forum.Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Opublikowano

cieszę się, że już ok :good: Grzegorzu życzę szybkiego powrotu do pełni zdrowia i do zobaczenia na spocie :hi:

Opublikowano

Zdrowia! :good:

Opublikowano

:hi:

bry wszystkim, Gurban zdrowia nareszcie mi nie uciekniesz :tongue4: do w domu Cię odwiedzę z jakimś 4pakiem :naughty:

nareszcie klime ogarnąłem :JC_fan:

po dwóch latach jeżdżenia bez... :heat:

kwestia przyzwyczajenia, nigdy klimy nie miałem także dałem radę a co niektórzy wiedzą ile km robiłem :cool1:

pozdrowienia od Malana dla Audi :wink4:

miłego dzionka , zmykam nad jeziorko, pogoda sie robi zaje... :good:

Opublikowano

Majki a co bylo z ta klimą nie tak?

Artur .. robimy na pewno.. ale w tym m-cu nie wydole z kasa juz...

Opublikowano
:bry: wszystkim chwilowy dostep do neta :> ale sie naczytalam jednak bez neta to lipa ale pogoda sie nam zrobila i oby juz taka byla jeszcze tydzien i nad morze nareszcie :> :beach: :beach:
Opublikowano

jutro

24-marca-friday13th.jpg

:evil:

co z weekendem??

jakiś spocik??

może grill-spot :naughty:

Opublikowano

może grill-spot :naughty:

bardzo chętnie

Opublikowano

może grill-spot :naughty:

bardzo chętnie

:notworthy::good:
Opublikowano

Newman to sie ogarnie po starej znajomosci bez kosztow i bedzie :good:

Opublikowano

może grill-spot :naughty:

bardzo chętnie

:notworthy::good:

Jestem za :good:

Opublikowano

Grill-Spot Bydgoszcz lub okolice 15.08.2010

1.Grzechu

2.Jędrek

3.Manny

4.

Opublikowano

Grill-Spot Bydgoszcz lub okolice 15.08.2010

1.Grzechu

2.Jędrek

3.Manny

4.

Ja preferuję sobotę

Opublikowano

jutro

24-marca-friday13th.jpg

:evil:

co z weekendem??

jakiś spocik??

może grill-spot :naughty:

jutro dzień energetyka :> mam wolny dzionek :cool1: ale...

mój nr służbowy zaczyna się 666... :evil:

i jest piątek 13-tego :mysli:

za***iście, wogóle do myślenia nie daje :polew:

pozdrowionka :good:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 19:21_________________________________________________

Majki a co bylo z ta klimą nie tak?

Artur .. robimy na pewno.. ale w tym m-cu nie wydole z kasa juz...

trzeba było napełnić :nabijasie:

Opublikowano

Ja preferuję sobotę

może być sobota, na 16 zawożę rodziców do Pieczysk więc potem mogę jechać :naughty:

Opublikowano

mi fura sie sypła . ale już z nią działam ... usterka raczej zlokalizowana :decayed: jak sie uda ogarnąć to zajade swoim , a jak nie to lipton ;(

Opublikowano

a jak nie to lipton ;(

nie wkurzaj mnie, obgadaliśmy na gadu :P

Opublikowano

Kieras co sie stało

ja na grilla tez moze bym wpadł... siakos mam nawet ochote :tongue4:

Opublikowano

po wstepnych oględzinach , to czujnik położenia wału ... ale może niestety być to przepustnica , co nie użądza mnie , bo jest dość droga , a czeka mnie wymiana tarcz i klocków ... :wallbash:

oby jednak to był tylko czujnik ... pozdrawiam i 3majcie kciuki :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.