Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry: Witam w nowym tygodniu.Czy wszyscy wyjechali gdzieś?Coraz mniej jest nas na forum :kwasny: Może to wina serwera?Wczoraj wejście na forum graniczyło z cudem.Jak tam koncert Eski w Bydgoszczy.Może ktoś był i wypowie się jak to na żywo wyglądało.Pozdrawiam.
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

spoko spoko

ja tu ręke na pulsie trzymam i ekipe w toronto montuje na spota :good:

Opublikowano

:hi:

spoko spoko

ja tu ręke na pulsie trzymam i ekipe w toronto montuje na spota :good:

Witaski Marcin.Właśnie dzis widziałem jak działasz od 6 rano :polew: Pamietaj co masz wysłac

Opublikowano

kto rano wstaje temu... :good:

przyślę popoludniu

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:bry:

Gurban nie martw sie mam nadzieje, ze w Toruniu bedzie nas sporo :wink4:

Opublikowano

nie było tematu... :polew:

Majkel... dzieki za obudzenie :polew:

Opublikowano

kto rano wstaje temu... :good:

Kto rano wstaje ten się nie wysypia :naughty:

Dzieńdoberek :kawa:

Opublikowano

co do tej z takim logiem audi na boku to tej kojarze ta audiole i chyba tez bywala na spotach to bardziej majki bedzie wiedzial a ta niebieska S-ka to koles po legionow bokami chodzi kilka razy widzialem a spot gdzie teraz? [br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 10:05_________________________________________________http://moto.allegro.pl/17-oryg-audi-s-line-5x112-a3-ideal-i1193702485.html

:good:

Opublikowano
a spot gdzie teraz?

Najbliższy spot: niedziela, 5 września 2010, godz. 18.00, Toruń - Piotr i Paweł przy Broniewskiego lub Motoarena

ZAPRASZAMY!!!

oraz tu:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=127416.msg1522776#msg1522776

Opublikowano

wiem, ze jest wczesnie i dopiero jestesmy po weekendzie, ale w zwiazku z tym, ze kolejny spot jest planowany to moze zapuscmy jakas liste obecnosci :mysli::evil:

Opublikowano

5 września 2010, godz. 18.00, Toruń - Piotr i Paweł przy Broniewskiego lub Motoarena

1. Reniu

2. ...

Opublikowano

5 września 2010, godz. 18.00, Toruń - Piotr i Paweł przy Broniewskiego lub Motoarena

1. Reniu

2. jedrekx - 75% (dzień później mam poprawkę i nie wiem czy nie będę się jeszcze uczył :wallbash:)

3. ...

Opublikowano

dzieki reniu :good:

aha zarzucam temat chce sprzedac felgi na ktorych jezdze zdjecia w moim profilu dla bardziej zainteresowanych moge zrobic fotki dokladne lub mozna obczaic na spocie razem z oponami opony jeden sezon! majki ma prawo pierwokupu :decayed:

cena jeszcze musze popatrzec widzielem ceny od 1400 do 1700 ale napewno cos lekko taniej

Opublikowano

5 września 2010, godz. 18.00, Toruń - Piotr i Paweł przy Broniewskiego lub Motoarena

1. Reniu

2. jedrekx - 75% (dzień później mam poprawkę i nie wiem czy nie będę się jeszcze uczył wallbash)

3. ArturB6

4. ...

Opublikowano

1. Reniu

2. jedrekx - 75% (dzień później mam poprawkę i nie wiem czy nie będę się jeszcze uczył wallbash)

3. ArturB6

4. Newman 50%

5.

Opublikowano

1. Reniu

2. jedrekx - 75% (dzień później mam poprawkę i nie wiem czy nie będę się jeszcze uczył wallbash)

3. ArturB6

4. Newman 50%

5. Komar865 75,9% :naughty:

6.

Opublikowano

1. Reniu

2. jedrekx - 75% (dzień później mam poprawkę i nie wiem czy nie będę się jeszcze uczył wallbash)

3. ArturB6

4. Newman 50%

5. Komar865 75,9%

6. wera

7. ....

Opublikowano

Moi Drodzy!

Właśnie się pakuję i za dobrą chwilę wyprowadzam się z Bydgoszczy. Chciałem Wam podziękować za świetne spoty i miłe znajomości. Mam nadzieję, że też będziecie mnie czasami wspominać :) Jak będę przyjeżdżał w rodzinne strony to na pewno się odezwę i pokażę się na spocie jak dam radę. Mam nadzieję, że tam gdzie jadę spotkam chociaż w części tak świetną ekipę jak ta nasza :) Jeszcze raz Was pozdrawiam i do zobaczenia mam nadzieję :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.