Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

1. Reniu

2. jedrekx - 75% (dzień później mam poprawkę i nie wiem czy nie będę się jeszcze uczył wallbash)

3. ArturB6

4. Newman 50%

5. Komar865 75,9%

6. wera

7. ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy!

Właśnie się pakuję i za dobrą chwilę wyprowadzam się z Bydgoszczy. Chciałem Wam podziękować za świetne spoty i miłe znajomości. Mam nadzieję, że też będziecie mnie czasami wspominać :) Jak będę przyjeżdżał w rodzinne strony to na pewno się odezwę i pokażę się na spocie jak dam radę. Mam nadzieję, że tam gdzie jadę spotkam chociaż w części tak świetną ekipę jak ta nasza :) Jeszcze raz Was pozdrawiam i do zobaczenia mam nadzieję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur - z tego co pamiętam to Bartek wspominał o okolicach Warszawy... Bartku do zobaczenia, odezwij się jak będziesz u nas i zorganizuj kiedyś dla nas spota w Twoim nowym miejscu zamieszkania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowniku w razie co to mi gadu nie działa i dlatego tam nie pisałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozwalił ktoś może felgę kiedyś? Wiecie ile trwa proces cały?Co jeszcze bym musiał zrobić póki co mam foto i była policja i zimówkę na samochodzie :gwizdanie:Może ktoś pokierować

Nie wiem czy to wina dziury w drodze,Jezeli tak to znalazłem cos takiego:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=125575.0;highlight=dziura+w+drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HDB pisz szybko gdzie sie wyprowadzasz, tam tez mozna zorganizowac spota :wink4:

Bartek mówił o Żyrardowie z tego co pamiętam :mysli: Także Wawa, Pruszków są po drodze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozwalił ktoś może felgę kiedyś? Wiecie ile trwa proces cały?Co jeszcze bym musiał zrobić póki co mam foto i była policja i zimówkę na samochodzie :gwizdanie:Może ktoś pokierować

ty ciapo :tongue4: a zemnie sie smiales :tongue4: jak juz byla policja i masz zdjecia to teraz musisz isc do Z D M i K P - Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy po wniosek opisac cale wydarzenie i narysowac szczegulowy obrazek łacznie ze znakami i nazwa ulicy itp. reszte powinna dolaczyc policja zdjecia i ich dokumentacje wydarzenia i pozniej musisz czekac na listonosza az ci przyniesie wniosek :> zebys sie wstawil do ubezpieczalni zeby wycenili ci szkode i czekasz dalej na odpowiedz z ubezpieczalni czy przyznaja ci odszkodowanie ja jak rozwalilam alusa to troche czekalam ale 800 zl dostalam :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HDB pisz szybko gdzie sie wyprowadzasz, tam tez mozna zorganizowac spota :wink4:

Bartek mówił o Żyrardowie z tego co pamiętam :mysli: Także Wawa, Pruszków są po drodze :naughty:

:hi: Bartas szacun za obecności na spotach, nawet napiliśmy sie razem, myslę że w związku z moimi spontanicznymi trasami napewno spotkanie jest nie uniknione :naughty:

pozdrowionka i trzymaj dobre imię naszego teamu kujawsko-pomorskiego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...