Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie dla wszystkich dobry dziś w nocy jakieś sk***ysyny wybiły mi szybę i oblali wszystko dosłownie wszystko farbą:(

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

O f*ck! :wallbash: ;( Komuś się musiałeś nieźle narazić...

Opublikowano

Wszytko od podsufitki po klamki k**wa wszystko, radio, cb, nawigacje nawet nie ruszyli, a ubezpieczalnia nawet nie odbiera:(

Opublikowano

Nie dla wszystkich dobry dziś w nocy jakieś sku***ny wybiły mi szybę i oblali wszystko dosłownie wszystko farbą:(

sk...ynow nie brakuje!!!! :wallbash:

Opublikowano

masakra.... ktoś chyba bardzo Cie nie lubi :( :( :( :( az nie do pomyślenia że są tacy ludzie którzy potrafią... i widza w zrobieniu krzywdy drugiemu człowiekowi radoche

Opublikowano

exp07b.jpg

W niedzielę wieczorem przechodziłem koło tych wraków, ale nie wiedziałem co tam się wydarzyło :shocked:

Jak rozmawiałem z Rafim przez telefon to przeszkadzały nam jeżdżące karetki... teraz wiem dokąd jechały ;(

Opublikowano

Przynajmniej raz w życiu Lanos znalazł się w dobrym towarzystwie :naughty:

Tylko,że jakiś taki wstydliwy ten lanosik, bo tyłem do wszystkich stał ;P

Ja się szykowałem na spota, ale przeziębiony byłem, a wolałem już cały weekend przesiedzieć w domu (bo i po co innych klubowiczów mam zarażać :decayed:)

Poza tym patrząc na Wasze auta to chyba będę musiał kilka(naście) modów zrobić u siebie, bo aż wstyd mi się pokazać ;P

no teraz to przesadziles...wstydu nie ma nigdy na spotach...zawsze jest przednio

Rzecz jasna żartowałem ;) Wiem, że liczy się klimat, ekipa.

A co do braku modów u siebie jako wytłumaczenie mam to, że zbieram kasę na nową furę, więc i w tą już nie inwestuję ponad to, co jest niezbędne ;P o! :evil:

Opublikowano

A co do braku modów u siebie jako wytłumaczenie mam to, że zbieram kasę na nową furę, więc i w tą już nie inwestuję ponad to, co jest niezbędne ;P o! :evil:

ale zostajesz przy :audi: moze b6 czy b7 :mysli:

Opublikowano

Damian ja w pietek jeszcze zobacze bo mam turniej w fife na kase i nie wiem ile zejdzie ale jak cos to sie pisze zeby sie spotkac pod piotrem i pawlem i wpasc pod aule :evil:

Opublikowano

małe demko ode mnie...

Opublikowano

Newman jest mały błąd...

Starring:

Audi 200

Audi B5

Audi B6

Audi B7

...

Lanos :)

a gdzie A3? ;(

Opublikowano

lol... sie poprawi :)

czujne oko :good:

Opublikowano

spoko ;) tak tylko zauważyłem ;)

Opublikowano

Damian ja w pietek jeszcze zobacze bo mam turniej w fife na kase i nie wiem ile zejdzie ale jak cos to sie pisze zeby sie spotkac pod piotrem i pawlem i wpasc pod aule :evil:

spoko spoko... zobaczymy jaka pogoda będzie ...

Opublikowano

jeszcze raz reniu & newman daliscie rade :kox::good:

Opublikowano

Pany jest w bydzi jakis warsztat zajmujący się gwintem? tzn regeneracja itd ? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.