Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i mnie 1000 strona ominęła... ;/

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grzechu tylko nie ta felga...zabka bedzie wygladala na niej jak... :sick3:

Opublikowano

Kierowniku.. przejedź się Passatem B6 i A4 B7.. żadnej różnicy nie czujesz... a to są te same auta... :cool1:

miałem okazje pojezdzic ... i bardziej mi sie pdobalo b7 ... tak samo bylo jak mialem okazje przejechania sie b6 i passatem b5fl

Opublikowano

Grzechu tylko nie ta felga...zabka bedzie wygladala na niej jak... :sick3:

czemu :naughty: zresztą zobaczymy.do końca roku kończą mi się kredyty i zacznie się modzenie :naughty:
Opublikowano

Grzechu tylko nie ta felga...zabka bedzie wygladala na niej jak... :sick3:

Jestem tego samego zdania... to koło już jest mocno opatrzone, do tego występuje masa kiepskich replik, ostatnio widziałem coś takeigo w 14" :sick3:

U Komara jakoś to wygląda, nie razi i pasuje bo ma relingi w chromie.

Opublikowano

rzecz gustu. ja wiem jedno - musi być VAG, a to czy to będzie VW, Audi, Seat czy Skoda - nie ma dla mnie różnicy. VW i Audi wg mnie są tak samo wykonane.

Opublikowano

dla mnie obydwa auto to jedno i to samo :) :) B7 a Passek B6... Ale A4 lepsza :P :P

Opublikowano
:bry: no i wolne :) pogoda ladna wyplata byla to trzeba sie udac na zakupy :radocha: :radocha:
Opublikowano

idziemy wszyscy z toba na zakupy :polew:

Opublikowano

oj Rafał Rafał to będziemy chodzili cały dzień :) Kobiety --- zakupy :D :D :D

Opublikowano

A to mogą nas zostawić gdzieś pod parasolkami :kox:

Opublikowano

rzecz gustu. ja wiem jedno - musi być VAG, a to czy to będzie VW, Audi, Seat czy Skoda - nie ma dla mnie różnicy. VW i Audi wg mnie są tak samo wykonane.

Audi i VW -> :good:

Skoda Seat -> :mysli:

Generalnie kiedyś różnica w poszczególnych markach była bardziej widoczna. Teraz wszystko się zaciera.

świetnie to widzę po rodzinnej skodzie octavii z 2004r - plastik, plastik i jeszcze raz tandetny plastik. W porównaniu do mojego auta z 1996r. (a więc 8 lat różnicy) wypada kiepsko. Wszystko w środku skrzypi i wieje tandetą. Ale już Octavia II zapoczątkowała nową jakość w skodzie...

Opublikowano

Reniu na dobry balet pod parasolkami nie starczy jej wypłaty:):)

Opublikowano

No wiadomo... facet nie wielbłąd... wypić musi :naughty:

Opublikowano

now07t.jpg

ale badzie naurywanych lusterek, i poroz#$*!!#lanych felg, wasko i wysokie krawezniki!!!!

Opublikowano

no na spota teraz przez rondo jagiellonów i bernardyńskie będzie trzeba jeździć

Opublikowano

Zmienimy miejsce spotów :naughty:

Opublikowano

tylko gdzie ? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.