Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nikt nie wie o co chodzi z zamkami :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Łukasz jeśli chodzi o sobote to do TP Arta będe szedł z Krzysztoferem... :evil:

Opublikowano

wkleiłem i nic :no:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 15:48_________________________________________________Nie kminie tego :confused4: już kombinuje żeby foto było widać i nic :kwasny:

Kliknij na swój profil, dane publiczne, wklej linka:

http://images48.fotosik.pl/310/23cf39b2db8d1a05.jpg

w polu:

Mam swój obrazek:

Podaj adres do swojego awatara. (np: http://www.mojastrona.pl/mojobrazek.gif)

Dokładnie tutaj:

aaaaaawp.jpg

Bozia w dzieciach niech ci wynagrodzi :good:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 23:04_________________________________________________

Wielka :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 15:15_________________________________________________Pracuje ktoś w PESIE może?

Darkowi chodziło chyba o to czy jest różnica miezy filtrem przeciwpyłkowym a filtrem kabinowym :cool1:

To że jest różnica po wymianie to chyba oczywiste :przebiegly:

no dokladnie... czy to aby nie jest to samo ?

Jest, ja niedoczytałem :embarrassed:

Opublikowano

:hi:

DROPSONE 100 LAT !!! :drunk:

Opublikowano

:hi:

witam wszystkich :good:

miłego dzionka :>[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 06:42_________________________________________________

:hi:

DROPSONE 100 LAT !!! :drunk:

Dropson, najlepszego!!![br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 06:43_________________________________________________ :kawa:

Opublikowano

DROPSONE :drunk: NAJ NAJ NAJLEPSZEGO

Opublikowano

I ja się dołączam do życzeń.

Najlepszego Dropsone.

A pozostałym :bry:

Opublikowano
:hi: Dropsone wszystkiego najlepszego :drunk::drinks: i dużo :sexinbed:
Opublikowano

Wielka :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 15:15_________________________________________________Pracuje ktoś w PESIE może?

Darkowi chodziło chyba o to czy jest różnica miezy filtrem przeciwpyłkowym a filtrem kabinowym :cool1:

To że jest różnica po wymianie to chyba oczywiste :przebiegly:

no dokladnie... czy to aby nie jest to samo ?

Delikatnie się zawinąłem :tongue4: ale to się wytnie heh :bry: i również dołaczam się do życzeń Najlepszego :>
Opublikowano

i jak sie przylaczam do zyczen! :):good:

Opublikowano

To mówisz Komar że nie będzie Cię w piątek na spocie ?

Opublikowano

:drunk:

Wszystkiego Najlepszego :kox:

Opublikowano

dołączam się do życzeń :)

kiedy się spocik w toruniu?

niedziela? jak tak która godzina?

Opublikowano

Dropsone wszystkiego najlepszego i jeszcze lepszych (choć i tak są pociśniete) modów. :notworthy:

Opublikowano

OMG! Dropsone! :dance: Wszystkiego najlepszego :drinks: [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 08:53_________________________________________________

kiedy się spocik w toruniu?

niedziela? jak tak która godzina?

18 o ile nic się nie zmieni.

Opublikowano

:siema:

DROPSON - 100latek z Audiolą - NAJLEPSZEGO :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

:hi:

Dropson WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W ŻYCIU... SPEŁNIENIA MARZEŃ... WIELU RADOŚCI I SZCZĘŚCIA :dance2: :dance2:

Opublikowano

dropsone najlepszego!! :hi:

mnie i tak raczej nie będzie w Toruniu na spocie.. ale oby nie padało.. :wallbash:

Opublikowano

Parasole w dłonie i heja :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.