Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w wojsku bawiłem się PK na strzelnicy bydgoskiej

Ak-Pk.jpg

cały kulochwyt rozwaliłem jak seria poszła :polew:

a w Toruniu strzelalem z RPG do atrap czołgu (trzeba było nogi na bok brać jak się strzelalo na leżąco żeby butów nie zdjeło :kox: )

rpg7a6dm.jpg

Strzelałeś fajnym koxem i z tego wynika że wiesz że 9mm szału nie robi :cool1: Szaczun za RPG :naughty::decayed:

W woju dla mnie najlepszą rzeczą było właśnie strzelanie :evil: a nocne z AK47 też daje radę.

Na strzelnicy na Śniadeckich miałem niesamowitą przyjemność postrzelać z wielu broni w tym właśnie z magnum (wyrywa z ręki jak #$%&), ze shotguna nabojami na dzika (ołowiany walec) :slina: hehe.. kurna męski sport :kox:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Takich zabawek nie doświadczyłem... :no: Ale z klamki 9mm strzelałem ;) No z 4,5 też, wiatróweczka :polew: :polew:

Opublikowano

jako celowniczy takie zabawki miałem na stanie :kox:

smród z RPG po strzelaniu nie do opisania....zgniłe jaja :sick3:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 12:43_________________________________________________

nocne z AK47 też daje radę.

:kox:
Opublikowano

:siema:

czlowiek raz popije i ile z rana musi czytac

Opublikowano

heh właśnie dostałem sms-a że w kablu hala sie pali :shocked:

zaraz jade do roboty to sie dowiem o co kaman

Rafi dzisiaj pierwszy dzień w pracy....piroman jeden :polew:

Opublikowano

no ladnie rafi...

swoja droga to dzieki za info w sprawie tfsi a tsi :)

Opublikowano

a jeszcze wczoraj mówił ze mu sie aż Pali do tej roboty :naughty: :naughty:

Opublikowano

ja dopiero we wtorek ide do pracy :naughty:

Opublikowano

Reniu skrzynka Ci sie zapchala...

Opublikowano

Reniu skrzynka Ci sie zapchala...

Dzięki za info, już można wysyłać do mnie wiadomości.

Opublikowano

no i wyszło na to że tylko filtr powietrza wymieniłem i olej z filtrem :thumbdown: jak można korek tak dokręcić w misce żeby go młotkiem i przecinakiem musiał odkręcać :wallbash:

Opublikowano

no i wyszło na to że tylko filtr powietrza wymieniłem i olej z filtrem :thumbdown: jak można korek tak dokręcić w misce żeby go młotkiem i przecinakiem musiał odkręcać :wallbash:

:blink: Wesoło

Opublikowano

Brawo Gollob, brawo Hampel! co prawda zawody niezbyt dla nich udane, ale złoto i srebro jest!

Opublikowano

:hi:

Karol i Zuza :notworthy:

jestem pamiętliwy :drunk:

Spoko spoko :) Niech się dobrze "wozi" :naughty: Fotę jakąś chociaż podeślij jak się prezentuje teraz :>

Opublikowano

:hi:

Karol i Zuza :notworthy:

jestem pamiętliwy :drunk:

Spoko spoko :) Niech się dobrze "wozi" :naughty: Fotę jakąś chociaż podeślij jak się prezentuje teraz :>

Tak, tak, czekamy na foteczkę :naughty:

Opublikowano

witam wszystkich temp godz temu byla ok 0 st.C :mysli: ciekawe czy prognozy sie sprawdza i bedzie jeszcze w pazdzierniku snieg :mysli:

Opublikowano

:hi:

ja tam jutro na zimowe obuwie wskakuje bo wole nie być zaskoczonym :wink4:

Opublikowano

:hi:

ja tam jutro na zimowe obuwie wskakuje bo wole nie być zaskoczonym :wink4:

ja juz od piatku w takim smigam! :naughty:

Opublikowano

:hi:

to dosyć odległa sprawa, rozmawiałem już Kiedyś z Krzysiem na ten temat, wpadliśmy na pomysł wyjazdu w góry lub do Słowacji, może byłby ktoś chętny na taka opcje? Styczeń lub Luty, Pozdrowionka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.