Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli 80??

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tyle już się przewijało na temat innych aut, że ciężko zpamiętać kto o czym mówił... Nie jakieś BMW?

Opublikowano

Arturowi cos tam świta bo przez chwile kiedys byla taka opcja :tongue4:

ale to nie to :gwizdanie:

Manny absolutnie :no:

nawet przejechałem sie wczoraj Bmw 530 benzyna, E39 świeżynka z niemiec, niby 230KM ale nie zrobiły te konie na mnie wrazenia :kwasny:

nigdy BMW nie było marką za którą sikałbym w majtki, niestety

Opublikowano

Twój nowy nabytek ładnie się zbiera... równa praca silniczka :good:

Opublikowano

Nie bądźcie już tacy tajemniczy :przebiegly: nikt przecież Majkiego nie opieprzy za zmianę marki :cool1: no chyba że zmienił na Matiza :polew:

Kieras... fotki :good:

Opublikowano

Nie bądźcie już tacy tajemniczy :przebiegly: nikt przecież Majkiego nie opieprzy za zmianę marki :cool1: no chyba że zmienił na Matiza :polew:

Kieras... fotki :good:

:polew: nie matiz

:hi:

Artur wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

milego dzionka dla wszystkich[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 07:39_________________________________________________Kieras... fotki :good:

Passata widzę na fotkach :mysli: kto tam zawitał na spota??

Opublikowano

Paweł sprzedał a4 i zmienił sobie na passata :wink4:

Artur stówa :) Nawet sie na spocie wczoraj nie pochwaliłeś :kox:

Opublikowano
:hi: Artur wszystkiego najlepszego :drunk:
Opublikowano

:hi:

dołączam się do życzeń

NAJLEPSZEGO

Opublikowano

:bry:

ja rowniez zycze wszystkiego najlepszego :drunk:

Opublikowano

wszystkiego najlepszego Artur! :hi:

Opublikowano

Najlepszego Artur :drinks:

Poza tym dzieńdoberek wszystkim :kawa:

Opublikowano

Wiem jakim jesteś fanem auta, którym jeździsz, zatem, 100 lat z :audi::a4fan: Arturo, w zdrowiu i wystarczającej płynności finansowej na mody.

Pozostałym członkom miłego tygodnia życzę :hi:

Opublikowano

:siema:

dzieki za zyczenia :notworthy:

Opublikowano

Artur najlepszego brachu :notworthy:

Majkel.. nie daj sie prosic i zdradź nam tajemnice :)

p.s. No no Manny trzeba było mówić ze bedziesz w tvn turbo :))))

Opublikowano

Najlepszego Artur od Karola i Zuzy :):drunk:

Opublikowano

:hi:

100 lat :drunk:

Opublikowano

Zdrówko Artur. Wkońcu po weekendzie mogłem się odezwać i tak wogóle to Do :bry:

Opublikowano

Najlepszego Artur!

Artur najlepszego brachu :notworthy:

Majkel.. nie daj sie prosic i zdradź nam tajemnice :)

p.s. No no Manny trzeba było mówić ze bedziesz w tvn turbo :))))

Kiedy byłem????

Przeglądarka? Na jakim programie byłem, bo nawet nie spytałem przy okazji "wywiadu" :D

Opublikowano

Manny...

wczoraj na tvn turbo lecial program technonet czy jakos tak i był to odcinek poswiecony nowej przegladarce od microsoftu IE 9.0,

koparka mi opadła jak Cie zobaczyłem :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.