Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja na 13 na 1,5h i wsio ;)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

byle do 16

i co manny widziales siebie?

Opublikowano

weekend :decayed::notworthy:

Opublikowano

ja też już mam weekend :naughty:

Opublikowano

jeszcze ~2h :naughty:

Opublikowano

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C15192479

auto ponownie wystawione na sprzedaż bo poprzedni sprzedający się wycofał... :wallbash: jak znacie kogoś kto szuka pewnego Golfa to polećcie mu tą ofertę.. kontakt z właścicielem w ogłoszeniu, ale można kierować też pytania do mnie na PW lub na gg 8649038. aaaaaaa no i cena podlega negocjacji :) poprzednio sporo z negocjowano, to tym razem pewnie będzie podobnie..

Opublikowano

1 godzinia! i :dance2: weekend! krzychu, damian, majki myslcie bo % sie chlodzi! :evil:

Opublikowano

Artur przed chwilą ustrzelony na stawowej :good: Jechałem za tobą białym Audi 80 ;)

Opublikowano

1 godzinia! i :dance2: weekend! krzychu, damian, majki myslcie bo % sie chlodzi! :evil:

około 17 bede wiedział na 100% co i jak :mysli:

Opublikowano

:hi:

nie cieszcie sie tak z tego weekendu bo mi przykro :disgust:

Opublikowano
:naughty: O ja pier*** :blink::shocked: znowu weekend :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

Hehe, odrazu troche lepiej :naughty:

Opublikowano

:hi:

Ja od zeszłej niedzieli byłem tylko w środę w pracy. Ale i tak nie nacieszyłem się sielanką , bo w niedzielę zmarł ojciec mojej żonki, no i siedzę w chałupie w atmosferze wiecie jakiej. Cały weekend taki będzie :(

Opublikowano
:confused4: współczuję
Opublikowano
:(
Opublikowano

:hi:

Ja od zeszłej niedzieli byłem tylko w środę w pracy. Ale i tak nie nacieszyłem się sielanką , bo w niedzielę zmarł ojciec mojej żonki, no i siedzę w chałupie w atmosferze wiecie jakiej. Cały weekend taki będzie :(

kondolencje :confused4:

Opublikowano

:confused4: współczuję

:(

:hi:

Ja od zeszłej niedzieli byłem tylko w środę w pracy. Ale i tak nie nacieszyłem się sielanką , bo w niedzielę zmarł ojciec mojej żonki, no i siedzę w chałupie w atmosferze wiecie jakiej. Cały weekend taki będzie :(

kondolencje :confused4:

Dzięki,

choć mnie akurat śmierć teścia jakoś nie poruszyła, ale teraz z Agi pociechy nie mam.

Opublikowano

współczucia Tomek dla Ciebie i dla całej Twojej rodziny ;(

mi się weekend rozpoczął bardzo miło.. dostałem ciekawą propozycję.. ale o tym może niedługo ;)

EDIT: Ci którzy byli zainteresowani koszulkami regionalnymi proszę o zapoznanie się z wątkiem... proszę jeśli ktoś ma również jakiś kontakt z Nowekiem o napisanie do Niego czy weźmie czy może ktoś wpisze się na listę za niego..

Opublikowano

No u mnie też dobrze... dotarła przesyłeczka na którą czekałem od dawna :dance: coniektórzy wiedzą ocb :cool1:

Właśnie pyknąłem GP Monaco w deszczu (F1 2010) i się zje**łem jak koń po westernie :kox: ale zwycięstwo syci :pali: W związku z tym... na zdrowie :drinks:

Opublikowano

jak tam w bydzi weekend sie zaczął :mysli:

u nas nawet ciekawie sie zapowiada :kox:

pozdrowionka

f83a6afb588e657bmed.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.