Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jak stoicie z czasem w niedziele???

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja w niedziele moge sie pojawic w miejscu wybranym w powyzszych postach.tylko o ktorej.mysle ze najlepiej bedzie po obiadku.moja propozycja to godzina 16 co bedzie jeszcze troszke jasno :dance:

a jak bedzie padac?? (tfu tfu, wypluc to slowo)

Opublikowano

ta niedziela mi odpada.... :confused4:

Opublikowano
  • Autor

PROPONUJE 15 NA PARKINGU HALI ŁUCZNICZKA - wejście na kręgielnie wszystkie audiczki mile widziane PS. pogoda ma być extra

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

Opublikowano

OK Ja będę o 15.

Mam nadzieję że tym razem :th: no. ;)

Opublikowano

postaram sie podjechac chociaz na seke....

Opublikowano

Witam. :D :D Tez bym zawitał pod "łuczniczką" no ale niestety chwilowo :confused4: w majej :a4fan: brakuje lamp przednich :polew: stare sprzedałem a nowe "poliftowe" jeszcze nie dotarły... ale na następnym spocie napewno bede... Pozdr :a4fan:

Opublikowano

elo elo.

kto wrzuci fotki??ciekaw jestem jak wyszla moja niunia :)

Opublikowano
  • Autor

Newman, zajmnij sie obróbka zdjęć, pokarz że w Bydgoszcy też można... :a4fan:

Opublikowano

Przepraszam za kiepskiej jakosci zdjecia ale to tylko telefon :/

Niemniej jednak uważam, że było bardzo pozytywnie... byli goscie z Torunia i Koronowa jak i local squad.

A to ze na prawde takie imprezki działają mogliśmy przekonać sie pod Tesco gdzie można było obejżeć zlot przez duże Z.

Jestem dobrej mysli i sądze że wkrótce nasze zloty równiez przybiorą taką forme.... niech sie tylko lato zacznie...

dsc02303fb7.th.jpg

dsc02301st6.th.jpg

dsc02300an3.th.jpg

dsc02299fi6.th.jpg

dsc02298un6.th.jpg

dsc02296yg5.th.jpg

dsc02294dz6.th.jpg

dsc02304se7.th.jpg

dsc02296xx6.th.jpg

dsc02294ix4.th.jpg

dsc02304nc7.th.jpg

dsc02304ks5.th.jpg

Opublikowano

:> no i fotki są :>

Opublikowano

a Wy jak oceniacie nasz zlocik?

:thumbdown: czy raczej :thumbup: ??

Opublikowano

Jak dla mnie było :thumbup:

Opublikowano

nie,no bylo :dance::thumbup: :oklaski: jak by bylo cieplej to i mozna by :drunk: hihi.

Poczatki zawsze sa trudne.miejmy nadzieje ze do naszej skromnej ekipy dolaczya pozostali.

Pozdrowionka.

Opublikowano
  • Autor

WOW extra fotki, oby takich spotkań było jak najwiecej!!! :thumbup:

Opublikowano

widzialem ze u mnie jest w pracy jeden gosc co ma A4... postaram sie go namowic na zlocik

Opublikowano

witam. to kiedy nastepny zlot organizujecie?? :naughty:

Opublikowano

podejrzewam ze w styczniu bo w tym miesiacu to juz chyba nie da rady.....

Opublikowano

podejrzewam ze w styczniu bo w tym miesiacu to juz chyba nie da rady.....

potwierdzam powyższą wypowiedź :th:

Opublikowano

Napewno będe :a4fan: i postaram sie namówić kumpli z pracy... :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.