Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to pieknie.... podejzewam ze bedzie nas wiecej coraz :)

a ja jutro sie biore za moja niunie i oddaje do mechanika.... pod nóż idzie chlodnica silnika i lewy górny wahacz przedni

niestety okazalo sie ze po ostatniej stłuczce walneła tez chlodnica klimatyzacji............ porazka. :confused4:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ja tym razem tez bym chcial zaliczyc wkoncu jakis spot audi :th:

Opublikowano

no zapraszamy gorąco... bo bardzo fajnie bylo ostatnio...!!

Opublikowano

witam. to kiedy nastepny zlot organizujecie?? :naughty:

Oooo W końcu ktoś z mojego miasta :th:

Opublikowano

w sumie to taki zlot moze sie rownie dobrze odbyc w Toruniu.... np zamiennie... co wy na to?

Opublikowano

w sumie to taki zlot moze sie rownie dobrze odbyc w Toruniu.... np zamiennie... co wy na to?

O właśnie to jest dobra myśl :dance: Myślałam też o tym wcześniej ale zapomniałam wspomnieć...więc ja jestem na tak :>

Opublikowano
  • Autor

fajny pomysł,uwielbiam stare miasto;)

Opublikowano

Mam nadzieję że wszyscy się na to godzą czyli na zmiane miasta czasem :naughty:

Opublikowano

emka11.. to zacznij wymyślać jakis spocik gdzie pomieścimy nasze 4 (mam na nadzieje ze wiecej ;) ) audice ;)

Opublikowano

...o w Toruniu zlocik dobra mysl, a da rade przed 6 stycznia cos zorganizowac??

Opublikowano

ok zaczynam myśleć o miejscu :mysli: , które mogłoby być/

Opublikowano

No wreszcie zaczyna sie dziać :)

Tylko chciałbym zaznaczyć na wstępie:

Drogę przelotowa Bydgoszcz-Toruń pokonujemy wolno i przepisowo :wink4:.

Opublikowano

Drogę przelotowa Bydgoszcz-Toruń pokonujemy wolno i przepisowo :wink4:.

No na pewno przepisowo jechałam do Bydgoszczy na zlocik :polew:

Opublikowano

Drogę przelotowa Bydgoszcz-Toruń pokonujemy wolno i przepisowo :wink4:.

No na pewno przepisowo jechałam do Bydgoszczy na zlocik :polew:

no w to nawet nie watpie hihihi

Opublikowano
  • Autor

"Strobo" kiedy możemy umówić sie na VAGA

Opublikowano

myślę ze po świętach jak już będzie po tym świątecznym ambarasie.dam znac jak bede gotowy :)

a tak na marginesie to wesołych świat i duuuuzzzzoooo prezenciochow dla wszyskich.

Opublikowano

dziekuje i również życzę wszystkiego najlepszego w nadchodzacym nowym roku oraz zdrowych i pogodnych Swiat Bozego Narodzenia

p.s. Felipe.. chetnie rzuciłbym okiem na ksiażke obslugi na kolejnym zlocie

Opublikowano
  • Autor

WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH KLUBOWICZÓW ŻYCZE!

ps. newman książke bede miał i płyte cd[br]Dopisany: 23 Grudzień 2007, 17:36 _________________________________________________może małe spotkanko na browarka z kierowcami po świętach...??? małe pogaduchy itp

Opublikowano

Dzięki za życzenia i ........ Wesołych Swiąt życzę klubowiczom :>

Opublikowano

WESOŁYCH ŚWIAT dla wszystkich!!!! i do zobaczenia na spocie :thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.