Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przydało by się bo teraz na jednej zmianie świateł przelatuje zbyt mało aut :thumbdown:

Dobrym rozwiązaniem są też zwykłe liczniki obok świateł...

Dokładnie, to by wystarczyło. Forma dla mnie jest już mniej istotna, sama idea jak najbardziej :good:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jezeli chodzi o te kleprydry to moglyby byc troche malo czytelne, ale takie zwykle odliczanie z cyframi, wydaje mi sie dobrym rozwiazaniem, w toruniu jest tego coraz wiecej a co do kosztow to czytalem kiedys ze koszt jednego takiego licznika to 1000zl...

Opublikowano

mam na sprzedaz dwie maty grzewcze do audi a4 b5 lub b6...

takie jak w linku: http://allegro.pl/mata-grzewcza-podgrzewacz-do-lusterek-gb-10s-12v-i1326653652.html

cena to 15zl za dwie sztuki...sa to dokladnie te maty z linka...ja u siebie taki montuje...moze jutro :naughty:

aha no i dzis doszedl niespodziewany zakup akumulatorka :ad: auto pali lepiej niz benyzniak :tongue4:

Opublikowano

Biorę ;) Tylko czy na pewno podchodzi do b5? Kształt wydaje mi się inny... Na pewno do prawego lusterka jest za duża, jakby wywalić jedną ze ścieżek to chyba podejdzie...

Opublikowano

no ja także zaopatrzyłem się ostatnio w nowy akumulator... myśle sobie że przy dzisiejszej temperaturze rano, auto stało by pod domem

Opublikowano

Akku odpukać nie zawodzi ;) W zeszłym roku świece żarowe wymieniłem i mrozy nie straszne dla mego dieselka ;)

Opublikowano

Newman namierzony dziś na Fordońskiej jak ciągnął jakąś Ibizkę :naughty:

PRZYPOMINAM O WPŁATACH NA KOSZULKI REGIONALNE!! http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157749.75

EDIT: Nowek chwal się nabytkiem :P

Opublikowano

A co Nowek tam zakupil ?? :gwizdanie:

Opublikowano

Taki maly mod buda troszke wieksza no i troche wiecej kucy:P

Opublikowano

Nowek nie badz taki tajemniczy...pochwal sie :cool1:

Opublikowano

juz widzialem...Nowek ale to sa te wadliwe sztuki z kiera nie z tej strony :o

PS. Piekna furka!!

Opublikowano

wystarczy mi w polsce jak pojade to odrazu zawieche zgubie hehe najpierw ubezpieczenie masakra zabili mnie tym

Opublikowano

nowek gratulacje :)

RS6 :kox:

Naprawione oświetlenie pod klimatornikiem :cool1:

Opublikowano

Newman namierzony dziś na Fordońskiej jak ciągnął jakąś Ibizkę :naughty:

ano.. dobre oko :wink4: kumplowi zdechla fura .. podciagnalem do pracy.

zaraz robie przelew

Nowek............ :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:

Opublikowano

Jędruś pieniążki przelane!!!! :notworthy:

Nowek szacun za furkę :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

:hi:

ile sniegu :blink:

Opublikowano

:hi:

:hi:

ile sniegu :blink:

Ło w pyte :kox:

Opublikowano

:hi:

elegancko

:good:

jak ładnie na dworze, swiatecznie :naughty:

Opublikowano
:bry: lukasz ladnie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.