Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grzechu Ty juz i tak i tak nie jezdzisz wiec nic dziwnego...od czasu kiedy masz status klubowicza oszczedzasz pewnie na ropie zeby skladke oplacic :polew: <zart oczywiscie>

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grzechu Ty juz i tak i tak nie jezdzisz wiec nic dziwnego...od czasu kiedy masz status klubowicza oszczedzasz pewnie na ropie zeby skladke oplacic :polew: <zart oczywiscie>

starzeje sie poprostu :gwizdanie:
Opublikowano

Jak pod tesco??Bylo pisane albo Auchan albo łuczniczka :gwizdanie:

Opublikowano

to gdzie sie kierowac?:)

Opublikowano

Ja niestety nie dotarłem :embarrassed: Jak było koledzy?

Opublikowano

spot jak zwykle udany...dziekuje za spot`kanko :tongue4:

Opublikowano

mi też się niestety nie udało.. droga Gdańsk-Bydgoszcz troszkę męcząca (przed nią ok 5 godzin snu :decayed: ) a kto był? są jakieś fotki?

Opublikowano

mi też się niestety nie udało.. droga Gdańsk-Bydgoszcz troszkę męcząca (przed nią ok 5 godzin snu :decayed: ) a kto był? są jakieś fotki?

Nie było Ciebie ani Asi wiec fotek nie ma, jakoś nikt aparatu nie zabrał :tongue4:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 20:23_________________________________________________Aaaa przy okazji... miałam pytać na spocie, ale oczywiście sklera nie boli... Mam problem z ogrzewaniem, tzn. czasem grzeje, a czasem nie. Z tego co ja sie doczytałam na forum, to może być zapowietrzona nagrzewnica. Mechanik jednak stwierdził, że wciskam mu kit bo nagrzewnica odpowietrza się sama, więc mam termostat do wymiany. Dodam tylko, że temperatura silnika jest oki. Kto ma racje?

Opublikowano

moze niech ten mechanik zobaczy na kompie jaka temperaturę mu pokazuje, bo to co pokazuje na zegarach to nie musi byc koniecznie prawda, i czy niema bledu jakiego czujnika

Opublikowano

mi też się niestety nie udało.. droga Gdańsk-Bydgoszcz troszkę męcząca (przed nią ok 5 godzin snu :decayed: ) a kto był? są jakieś fotki?

Nie było Ciebie ani Asi wiec fotek nie ma, jakoś nikt aparatu nie zabrał :tongue4:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 20:23_________________________________________________Aaaa przy okazji... miałam pytać na spocie, ale oczywiście sklera nie boli... Mam problem z ogrzewaniem, tzn. czasem grzeje, a czasem nie. Z tego co ja sie doczytałam na forum, to może być zapowietrzona nagrzewnica. Mechanik jednak stwierdził, że wciskam mu kit bo nagrzewnica odpowietrza się sama, więc mam termostat do wymiany. Dodam tylko, że temperatura silnika jest oki. Kto ma racje?

Ja miałem problem z nagrzewnicą, a "spec" upierał się przy termostacie.

Nie chciał mnie słuchać, a wiec wymienił termostat (nie pomogło). Później zajął się nagrzewnicą i było ok.

Moim zdaniem nagrzewnica jak się zakamieni to nie ma bata, by się samoczynnie odkamieniła.

Jeżeli silnik grzeje się do tych 90o na blacie to termostat jest ok. Tak więc daj najpierw nagrzewnicę do przepłukania.

Opublikowano

podla

mi też się niestety nie udało.. droga Gdańsk-Bydgoszcz troszkę męcząca (przed nią ok 5 godzin snu :decayed: ) a kto był? są jakieś fotki?

Nie było Ciebie ani Asi wiec fotek nie ma, jakoś nikt aparatu nie zabrał :tongue4:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 20:23_________________________________________________Aaaa przy okazji... miałam pytać na spocie, ale oczywiście sklera nie boli... Mam problem z ogrzewaniem, tzn. czasem grzeje, a czasem nie. Z tego co ja sie doczytałam na forum, to może być zapowietrzona nagrzewnica. Mechanik jednak stwierdził, że wciskam mu kit bo nagrzewnica odpowietrza się sama, więc mam termostat do wymiany. Dodam tylko, że temperatura silnika jest oki. Kto ma racje?

Ja miałem problem z nagrzewnicą, a "spec" upierał się przy termostacie.

Nie chciał mnie słuchać, a wiec wymienił termostat (nie pomogło). Później zajął się nagrzewnicą i było ok.

Moim zdaniem nagrzewnica jak się zakamieni to nie ma bata, by się samoczynnie odkamieniła.

Jeżeli silnik grzeje się do tych 90o na blacie to termostat jest ok. Tak więc daj najpierw nagrzewnicę do przepłukania.

termostat termostatem ale jest jeszcze pare czujnikow, i wystarczy poczytac troszke forum, podlaczyc kompa i wiemy czy to termostat/czujnik/czy jeszcze cos innego

Opublikowano

moze niech ten mechanik zobaczy na kompie jaka temperaturę mu pokazuje, bo to co pokazuje na zegarach to nie musi byc koniecznie prawda, i czy niema bledu jakiego czujnika

Temp. pokazuje 84 albo 86 na kompie, a na zegarach tak odrobinke przed 90 czyli wychodzi na to, że się zgadza. Błędów co do czujników też nie pokazuje... Dlatego też wywnioskowałam, że to nie może być termostat :> Prawda?[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 21:38_________________________________________________Bo ogolnie, jak na moje, to miał na mnie gościu zlewe i poprostu zbył mnie tym termostatem a do tego sie strasznie zbulwersował jak mu powiedziałam, że chyba się myli, dlatego pytam :decayed:

Opublikowano

:hi:

:kawa:

zima powraca jak bumerang, chyba teraz konkretnie :gwizdanie:

miłego dzionka wszystkim

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Trochę naparza śnieg :blink:

Opublikowano

Jedrekx ja wczoraj 2 razy do gdańska musiałem śmigać ze świecia,skleroza nie boli :wallbash:

Opublikowano

moze niech ten mechanik zobaczy na kompie jaka temperaturę mu pokazuje, bo to co pokazuje na zegarach to nie musi byc koniecznie prawda, i czy niema bledu jakiego czujnika

Temp. pokazuje 84 albo 86 na kompie, a na zegarach tak odrobinke przed 90 czyli wychodzi na to, że się zgadza. Błędów co do czujników też nie pokazuje... Dlatego też wywnioskowałam, że to nie może być termostat :> Prawda?[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 21:38_________________________________________________Bo ogolnie, jak na moje, to miał na mnie gościu zlewe i poprostu zbył mnie tym termostatem a do tego sie strasznie zbulwersował jak mu powiedziałam, że chyba się myli, dlatego pytam :decayed:

to olej mechanika który olewa Ciebie

podjedź to zajrzymy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.