Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no tapicere trzeba zwalać i zobaczyc czy ta linka nie spadła....ale poczekaj na potwierdzenie kogoś kto lepiej sie na tym zna :wink4:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Może zamarzł mechanizm rygla, co częste w naszych A4, tylko czemu otwiera się ze środka...

Opublikowano

Pablo ja mam prawie całą rodzinkę w Grudziądzu ;)

Opublikowano

Newman na forum znalazłem że jest tak jak pisałem,to ścięgno mogło się wychaczyć lub zerwać :cool1:

może przyrdzewiało i puściło :kwasny:

Opublikowano

Newman zdejmij tapicerke i wszystko bedzie widac

Opublikowano

Newman ja miałem to samo otwierałem od wew a od zew nie mogłem okazalo się że zamarzło wstawiłem do magazynu w firmie i puscilo :wink4: jak masz taką możliwość to wstaw do jakiegoś garażu czy coś i spróbuj

Opublikowano
Opublikowano

Tomek, podjedź do Tuning Studio na Fordońskiej (za stacją Neste taki mały biurowiec) - oni mają też xenony

Opublikowano

Tomek, podjedź do Tuning Studio na Fordońskiej (za stacją Neste taki mały biurowiec) - oni mają też xenony

http://www.tuning-studio.pl/

naprzeciwko zielonego oszklonego budynku Tele-Foniki :wink4:

3l7sp7vtf7ntjk6r.jpg&t=1

Opublikowano

dzieki chlopaki za pomoc...

fura stoi w garazu a to sie stalo dzisiaj jak caly dzien fura stala na dworzu wiec moze przymarzlo albo sie cos zerwalo jak piszecie.. wstrzymam sie jeszcze z drastycznymi ruchami

co do xenonow to tak jak wyzej tuning studio albo tutaj jest sklep (zielona strzalka):

http://maps.google.com/maps?q=53.125856,18.049254&num=1&t=h&sll=53.125553,18.049212&sspn=0.00189,0.005681&ie=UTF8&ll=53.126079,18.049282&spn=0.000945,0.00284&z=19

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Jak tam praktycznie po świętach????? Objedzeni na maxa pewnie :tongue4:

Mam prośbe pomożecie doradzić do mojego autka wybrać lampy????

Bo sam mam dylemat jak by lepiej wyglądało ......

1.http://moto.allegro.pl/lampy-audi-a4-99-01-black-clear-soczewka-depo-i1378873058.html

2.http://moto.allegro.pl/nowe-reflektory-audi-a4-99-01-h7-h7-l-p-chrome-i1370367437.html#gallery

Dzieki wielkie i czekam na opinie koledzy. Pzdr :hi::notworthy:

Tylko całe w chromie bo ładnie z klucza wyglądają, jeśli koniecznie chcesz czarne to musisz malować. Kolega Moskal miał te pierwsze i twierdzi że marnie wyglądały więc i tak musiał je domalować. Zagadaj do niego, na pewno poradzi Ci co i jak z malowaniem (kilka kompletów już machnął).

Opublikowano

Nigdy więcej nie jadę w góry nie swoim samochodem. Cała droga 70km/h, włącznie z autostradą, wyprzedzały nas samochody, ciężarówki, psy, koty, zaprzęgi, a nawet pielgrzymka na Jasną Górę. A co najśmieszni ejsze, kierowca dostał mandat za przekroczenie prędkości 2km od celu. 71 na 50...

Pozdrowienia z okolic Zakopca!

BTW, pracuję nad nowym klubowiczem, A4 B6 1.9TDI 131KM...

Opublikowano

Dzień dobry:)

Opublikowano

:bry:

ziimno dziś :wallbash:

Opublikowano

zimno to bylo o 5 rano :naughty: -13,5st.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.