Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

RS4 Kuby było kilka razy uderzone, a teraz już śmiga po Litwie z tego co wiem :decayed:

Jakiś miesiąc temu jeszcze je widziałem u nas :mysli:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grzechu, a tak przy okazji to Ize weźmiesz ze soba?

chyba tak :wink4:
Opublikowano

Grzechu, a tak przy okazji to Ize weźmiesz ze soba?

chyba tak :wink4:

To fajnie :>

Opublikowano

co to za mazda byla?

moze niebieska mx5?

Opublikowano
:hi: pare dni czlowieka na forum nie ma i tyle czytania :shocked: [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 14:46_________________________________________________a tak na marginesie to gdzie teraz spot? bo sie pogubiłem :polew:
Opublikowano

Jak w podwieszonym poście... :gwizdanie:

Opublikowano

Zakupy u Konara porobione :kox:

Opublikowano

Rozumiem, że chcesz się zakupami pochwalić na spocie :cool1:

Opublikowano

ładnie dajecie pany juz się człowiek od czytania odzwyczaił :polew:

ale dobrze jest tylko konkretnych ustaleń jeszcze nie widzę i decyzji :mysli:

Opublikowano

majki,jak zwykle :polew: kurz opada po bitwie to wracamy do rzeczywistości :naughty:

Opublikowano

:bry: przez te nocki w pracy mam tu tyle do czytania ze masakra :>

a od jutra 4 dni wolnego :yeee: :yeee: ja tam tez lubie postac kolo auta a szczegulnie kolo tesco no nie moge rozstac sie z praca tak ja kocham :polew: :polew:

Opublikowano

nie wiem czy złoże wszystko do niedzieli :wallbash:

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

:bry: przez te nocki w pracy mam tu tyle do czytania ze masakra :>

a od jutra 4 dni wolnego :yeee: :yeee: ja tam tez lubie postac kolo auta a szczegulnie kolo tesco no nie moge rozstac sie z praca tak ja kocham :polew: :polew:

ja mam od dziś wolne :tongue4:

Opublikowano

ale dobrze jest tylko konkretnych ustaleń jeszcze nie widzę i decyzji :mysli:

Hmm... zobaczmy...

ku***a jak wyżej czyli 9 Listopad godz 18 przecież rozmawiamy już teraz o spocie w Bydgoszczy a nie karczmie czy czym kolwiek

a tak na marginesie to gdzie teraz spot? bo sie pogubiłem :polew:

Jak w podwieszonym poście... :gwizdanie:

Najbliższy spot: niedziela, 9 stycznia 2011, godz. 18.00, Bydgoszcz, dolny parking Tesco lub HWS Łuczniczka

ZAPRASZAMY!!!

I jak? Coś widać? :mysli:

***

Padła jeszcze propozycja dla głodnych:

hmmm jako że większość (o ile nie wszyscy) kolegów z Torunia jest chętnych na pizze to może podjedziecie wcześniej(Ci z Torunia) ....posiedzimy,zjemy, i razem pojedziemy na "oficjalnego" spota pod Tesco :naughty:

trzeba szukać jakiegoś kompromisu :decayed:

Opublikowano

Siemanko Kochani! Mam pytanko: Czy ktoś z Was posiada te lampy?

http://allegro.pl/audi-a4-b5-99-01-lampy-po-lifcie-nowe-l-p-komplet-i1394449180.html

359zł za komplet, na pewno nie są lepsze od FK DEPO, ale tragedii chyba nie ma co?

Jeśli ktoś ma na opchnięcie lampy do B5 po lifcie po fajnej cenie to piszcie na priv. Odpowiedzi w tej kwestii również na PM, najlepiej od kogoś kto posiada takowe reflektory. Pozdrawiam!

Opublikowano

Napisz do gościa jakiej produkcji sa te lampy. Na moje to zwykłe DEPO lub FK tyle, że teraz w dobrej cenie (od jakiegoś czasu powoli spada).

Opublikowano

FK i DEPO są po 500zł w górę, te miał Paweł89 i kupował gdzieś w Bydzi za 350zł i to są jakieś chińskie chyba, stąd moje pytanie. Ale maila napiszę i zapytam :)

Opublikowano

FK i DEPO są po 500zł w górę, te miał Paweł89 i kupował gdzieś w Bydzi za 350zł i to są jakieś chińskie chyba, stąd moje pytanie. Ale maila napiszę i zapytam :)

Binek, ja za swoje DEPO rok temu dawałem 420zł z przesyłką...
Opublikowano

FK i DEPO są po 500zł w górę, te miał Paweł89 i kupował gdzieś w Bydzi za 350zł i to są jakieś chińskie chyba, stąd moje pytanie. Ale maila napiszę i zapytam :)

Binek, ja za swoje DEPO rok temu dawałem 420zł z przesyłką...

ja pół roku temu 420zł z przesyłką :good:
Opublikowano

RS4 Kuby było kilka razy uderzone, a teraz już śmiga po Litwie z tego co wiem :decayed:

Jakiś miesiąc temu jeszcze je widziałem u nas :mysli:

co najmniej od listopada jest sprzedane z tego co wiem (w listopadzie się o tym dowiedziałem)

co to za mazda byla?

moze niebieska mx5?

dokładnie, Mazda mojego brata ale jeszcze za czasów dawnego właściciela..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.