Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyrazy współczucia Majki [*]

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Majki wyrazy współczucia - trzymaj sie Brachu

Opublikowano

Wyrazy współczucia Majki

Opublikowano

:confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4::( :( :( :(

kondolencje Majkel... dopiero przeczytałem

jakbyś coś potrzebował to wal :confused4:

Opublikowano
:( :( :( Współczuje Marcin ;( kurde troche późno przeczytałem wiadomość, napewno poszedłbym na pogrzeb ;( ;( ;( ;(
Opublikowano

photo.jpg

:polew:

[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 10:33_________________________________________________wspolczucia Majki..... Chlopacy ktos sie wybiera z bdg?

Opublikowano

Łukasz, uroczystości pogrzebowe właśnei trwają

Opublikowano

Trzymaj się majki!

Opublikowano

Majki najszczersze wyrazy współczucia :(

Opublikowano

bylem dzis u tlumikarza...gosc juz po rozmowie jest konktetny...wiec teraz pozbierac klamoty i do przodu z wydechem na dwa dyfuzorki :ad: jesli chodzi o namiary to bardzo wielkie dzieki dla Rafiego i Jedrka...to ten kolega co ma warsztat na fordonskiej 2 i tez jezdzi :a4fan: [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 16:29_________________________________________________aha i jeszcze jedno pytanie...co sadzicie o wycieciu katalizatora :mysli:

Opublikowano

Ja się już do wycięcia zabieram rok :wallbash: Podobno same plusy, ale pogadaj z Reniem i Nowkiem, oni mogą ci coś na ten temat powiedzieć... Ja chciałbym samą puszkę zostawić tylko środek wybebeszyć :P

Opublikowano

bylem dzis u tlumikarza...gosc juz po rozmowie jest konktetny...wiec teraz pozbierac klamoty i do przodu z wydechem na dwa dyfuzorki :ad: jesli chodzi o namiary to bardzo wielkie dzieki dla Rafiego i Jedrka...to ten kolega co ma warsztat na fordonskiej 2 i tez jezdzi :a4fan: [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 16:29_________________________________________________aha i jeszcze jedno pytanie...co sadzicie o wycieciu katalizatora :mysli:

Na pewno troche niutonów by ci przybylo :wink4:

Opublikowano

Na pewno troche niutonów by ci przybylo :wink4

Na powierzchni Ziemi na ciało o masie 1 kg działa siła skierowana w dół o wartości około 9,81 N (czyli 1 kgf[1]. W inżynierii i w codziennym życiu często stosuje się przybliżenie 9,81 N = 1 kgf ≈ 10 N.

Czyli:siła przyciągania Ziemi działająca na człowieka o masie 75 kg wynosi około 736 N.

Tak więc jeśli Artur wytnie kata, jego samochód będzie cięższy?

Kieras, kombinuj dalej :polew: :polew:

Arczi, wirus poprawi osiągi, a jak dołożysz prawy wydech, to nie będzie to tylko efekt dla oka, ale po wycięciu katalizatora, także dla uszu. Z wizualizuj to sobie w głowie!!!

Opublikowano

Neee tu chodzi o współczynnik przepływu spalin, zwiększenie średnicy przeloty spalin z kolektora do tłumika środkowego , jak i potocznie mówiąc wywalenie wszystkich barier które umożliwiaja swobodny przepływ spalin z kolektora az do atmosfery ... :tongue4:

są też i tego złe strony , bo jak jest upierdliwy diagnosta to może nie przejść przeglądu jezeli tlenki węgla i tlenki azotu w spalinach przekroczą normy na dymomierzu :confused4:

Opublikowano

Neee tu chodzi o współczynnik przepływu spalin, zwiększenie średnicy przeloty spalin z kolektora do tłumika środkowego , jak i potocznie mówiąc wywalenie wszystkich barier które umożliwiaja swobodny przepływ spalin z kolektora az do atmosfery ... :tongue4:

są też i tego złe strony , bo jak jest upierdliwy diagnosta to może nie przejść przeglądu jezeli tlenki węgla i tlenki azotu w spalinach przekroczą normy na dymomierzu :confused4:

Nie filozuj :polew: Toć wiemy o co kaman :polew:

Opublikowano

hehe zderzak juz zamowiony...no itlumik tez a reszte juz mam prawie pokuladana w glowie :kox:

Opublikowano

A słyszysz już jak tłumiki gwiżdżą?

Opublikowano

A słyszysz już jak tłumiki gwiżdżą?

tak tak tak :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.