Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszystkiego najlepszego Damian :hi:

Newman odnośnie tego Audi to czy cena wygórowana... jeśli dobre auto to może i warte :) trzeba pamiętać, że to diesel, który bardziej trzyma cenę od benzyny. Myślę, że spokojnie 1-2 tysiące do negocjacji :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego Damian :drunk:

Opublikowano

Ukradli mi antenę od CB. Pod domem, już drugi raz :wallbash:

Wszedłem do domu dosłownie na 3 minuty, wracam kabel obcięty, anteny niema.

Opublikowano

Ukradli mi antenę od CB. Pod domem, już drugi raz :wallbash:

Wszedłem do domu dosłownie na 3 minuty, wracam kabel obcięty, anteny niema.

skur*ysyństwo... :wallbash: ale ja dlatego zawsze chowałem antenę... mój ojciec tak samo..

Opublikowano

Też przeważnie mam schowaną. Teraz musiałem pilnie qmpla do Bydzi zawieźć, wróciłem i miałem z Żoną na zakupy jechać. Wszedłem na moment dosłownie, moja zdążyła się ubrać. Wychodzimy zonk. Szło takich 4 cwaniaczków i jak powoli przejeżdżałem koło nich to się śmiali ale z 4 sobie nie poradzę. Zrobię tak jak ostatnio - kupię większą. Tamta była kieszonkowa - President Florida. Poprzednio poszła Lemka 90cm na magnesie. W domu leży jeszcze Lemm 1,7 m ale kabel zbyt krótki.

Dziwi mnie, że ludzie się bawią w takie coś jak obcinanie kabla, przecież wymiana kabla + strojenie to też trochę kasy wyjdzie

Opublikowano

Ale na piwo będzie... :wallbash:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
:polew:
Opublikowano

dobre :polew:

Puszczę mojej Żonie :cool1:

Opublikowano

Panowie i Panie!!! Już od kilku tygodni zauważyłem, że nasza bydgoska drogówka zmieniła numery rejestracyjne w swoich autach.... o to te auta, które pamiętam (całych numerów nie zauważyłem):

-Opel Vectra (było CB 61001) jest CW *****

-VW Passat (było CB) jest CRA *****

-Fiat Bravo (kolor szary) CB 2386M

-Fiat Bravo (kolor fioletowy) CB ****R

to tyle co zauważyłem... :hi:

Opublikowano

Dobrze, że podałeś nr rejestracyjne, bo jak osiągam swoją normalną prędkość, to mi się kolory rozmazują... :decayed:

Opublikowano

Tomek...galka juz jest zdemontowana...a i kiera nie bedzie problemu bo sciagnie sie ja bez odpinania aku :naughty:

Opublikowano

Dzieki jeszcze raz za życzonka...

ehhh nie lubie walentynek jakoś... nawet do kina człowiek normalnie nie może pójść... bo taki tłok... zakochani na codzień powinni obdarzać się miłością a nie tylko w ten dzień...

Opublikowano

Dzieki jeszcze raz za życzonka...

ehhh nie lubie walentynek jakoś... nawet do kina człowiek normalnie nie może pójść... bo taki tłok... zakochani na codzień powinni obdarzać się miłością a nie tylko w ten dzień...

Dobrze mówisz :good:

Opublikowano

Dzieki jeszcze raz za życzonka...

ehhh nie lubie walentynek jakoś... nawet do kina człowiek normalnie nie może pójść... bo taki tłok... zakochani na codzień powinni obdarzać się miłością a nie tylko w ten dzień...

popieram mnie to swieto wrecz wk***ia :thumbdown:

Opublikowano

:notworthy:

pierdolca idzie dostać ... no i zreszta kobietety takie jakies insze są :decayed:

Opublikowano

A jak myślicie, po co dałem Wam linka do piosenki Evy Pilarovej?

Żebyście przeżyli te walentynki w wyjątkowy sposób. W zaciszu domowym i w romantycznym nastroju, przy ekscytującej muzyce.

Opublikowano

nie macie innych tematów? :kox:

Opublikowano

niet :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.