Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 10:15_________________________________________________wera do pracy!! nie możesz mieć tak dobrze jak ja :polew:

bo co :bicz2: mi też się wolne należy hehheh

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

:hi:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 10:15_________________________________________________wera do pracy!! nie możesz mieć tak dobrze jak ja :polew:

bo co :bicz2: mi też się wolne należy hehheh

ni u ja :P

Opublikowano

siemka, ma ktos moze kabel do renaulta? albo zna ktos kogos co by podlaczyl clio pod kompa?

Opublikowano
:hi: Mega pogoda dzisiaj ;) Nareszcie można spod Tesco się przenieść :notworthy:
Opublikowano

od wtorku ma znowu być zimno :thumbdown:

Opublikowano

Tak czy siak już i tak jest git ;)

Opublikowano

ale jutro planuję umyć autko... no i powoli trzeba umawiać się na detalling..

Opublikowano

Damian, jak tam wczorajsza podróż Hondą?Dojechaliscie hhehhehehehe. :decayed:

Ja specjalnie nic nie piłem ,czekałem bo moze bym musiał was holować :polew:

ojj powiem Ci że ta podróż była bardzo szybka... szczególnie na Broniewskiego i Bydgoskiej ... to dobrze że nie piłeś bo ]momentami było gorąco ... ale Majki trzymał "Noge" na pulsie :polew: oczywiście jazda odbyła się na zrobionych halogenach :decayed: ale to i tak nic... wieczorem padł pomysł jazdy do Ciechocinka... a tam się już działo troche ... szczególnie gdy Marcin zatrzymał się pod ukrytą kamerą :kox: :kox: :polew: :polew:

i to zaparkowanie kosztowało 100 zł i 1 pkt :kox:

ogólnie wieczorek udany, wiara zadowolona to najważniejsze :good:

pozdrówka dla wszystkich :cool1:

Opublikowano

chłopaki dzieki za wczorajsze odwiedzinki widzicie ze czasu coraz mniej jak sie robie na 2 etaty :wallbash:

z przykroscia musze stwierdzic ze kolejna inwestycja sie szykuje i musze pogonic moja audiole

jacys zainteresowani? na priva a tam podam kom

Opublikowano

chłopaki dzieki za wczorajsze odwiedzinki widzicie ze czasu coraz mniej jak sie robie na 2 etaty :wallbash:

z przykroscia musze stwierdzic ze kolejna inwestycja sie szykuje i musze pogonic moja audiole

jacys zainteresowani? na priva a tam podam kom

Komarzysty co teraz otwierasz?

Opublikowano

Wiśnia dzięki chłopaszku :notworthy:

nastała cisza podczas jazdy :good:

Opublikowano

chłopaki dzieki za wczorajsze odwiedzinki widzicie ze czasu coraz mniej jak sie robie na 2 etaty :wallbash:

z przykroscia musze stwierdzic ze kolejna inwestycja sie szykuje i musze pogonic moja audiole

jacys zainteresowani? na priva a tam podam kom

Komarzysty co teraz otwierasz?

interes musi sie krecic :evil:

Opublikowano

34951534.jpg

84300934.jpg

dzisiejszy grill w Pieczyskach :wink4:

Opublikowano

hehe no proszę , a tomka o 18:30 na brzechwy widziałem

Ładnie ten jego Xenon świeci :kox:

Opublikowano

znajomy chce sprzedać swoje autko

A4 B5 AVANT S-LINE 2001 TDI AJM

http://allegro.pl/audi-a4-avant-s-line-2001-tdi-ajm-115-km-czarny-i1504325438.html

jak mozecie to opmozcie zalozcyc watek w sprzedam auto

bo porobili jakies smieszne ograniczenia

i osoby ponizej 50 postow nie moga zakladac nowych watkow w tym dziale

a autko godne polecenia - recze za nie :P , cena do negocjacji oczywiscie

jak chcecie jakies dodatkowe zdjecia to piszcie na priv

Opublikowano

b5 s-line :kox:

Opublikowano

znajomy chce sprzedać swoje autko

A4 B5 AVANT S-LINE 2001 TDI AJM

http://allegro.pl/audi-a4-avant-s-line-2001-tdi-ajm-115-km-czarny-i1504325438.html

jak mozecie to opmozcie zalozcyc watek w sprzedam auto

bo porobili jakies smieszne ograniczenia

i osoby ponizej 50 postow nie moga zakladac nowych watkow w tym dziale

a autko godne polecenia - recze za nie :P , cena do negocjacji oczywiscie

jak chcecie jakies dodatkowe zdjecia to piszcie na priv

faktycznie autko piekne...ale o ile sie nie myle w B5 nie bylo wersji s-line :mysli: wiec lepiej to sprawdzic

Opublikowano

w B5 nie bylo wersji s-line

dokładnie, w B5 był pakiet sport czy coś takiego... a to, że ma znaczki to ktoś sobie dokleił :wallbash: a opis w aukcji "s-line" tyczy się B6.. :gwizdanie:

Opublikowano

ojeny .... ale w jakiś sposób jest S-line .. a w B5 nie było takiej wersji

Opublikowano

Rafi i Aśka :hi: DZIEKI ZA ZAJEBISTEGO GRILA :good: hehe było super oby cześciej takie wypady :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.