Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

GRATULACJE :dance2:

:good: :good: :good:

Rafi teraz kup fotelik Recaro dla młodego,niech łapie bakcyla :kox:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gratulacje :radocha:

Grzechu, Asia mówiła, że będzie Dawid :wink4:

Opublikowano

Grzechu, Asia mówiła, że będzie Dawid :wink4:

nie było mnie przy tym :wink4:
Opublikowano

Wiem, wiem. Dlatego Ci napisałam, przynajmniej doinformowany już jesteś :wink4:

Opublikowano
:siema: gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców :oklaski: :oklaski:
Opublikowano

Wielkie gratulacje dla szczęśliwych rodziców :good:

Teraz czekamy na dziewczynkę :naughty:

Opublikowano

dzieki wszystkim za zyczenia :notworthy:

dzidzius ma na imie Pawełek wazy 3540g i ma 59cm dlugosci

Opublikowano

Pawełek wazy 3540g i ma 59cm dlugosci

idealne proporcje do rajdówki :kox:

Graty Rafi :good:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 18:53_________________________________________________no i foto dawaj Klubowicza :cool1:

Opublikowano

fotki dam jutro albo w niedziele :wink4:

Opublikowano

RAFI I AŚKA - GRATULACJE!! :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Rafi, Asia gratuluję Pawełka :hi:

Opublikowano

Również gratuluję ;) Trzeba zacząć odkładać na bolid dla młodego :cool1:

Opublikowano

Również gratuluję ;) Trzeba zacząć odkładać na bolid dla młodego :cool1:

manny na autko się szybciej uzbiera lepiej zacząć odkładać na benzynę do niego :polew: :polew: :polew: już na orlenie 5.05 a shell 5.09 i cały czas w górę :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Wszystko za 5zł... Cukier, Paliwo... Nawet na godzinę 5zł dają :polew:

Opublikowano

dzieki wszystkim za zyczenia :notworthy:

dzidzius ma na imie Pawełek wazy 3540g i ma 59cm dlugosci

Najlepsze imię ever :>

Opublikowano

:siema: z rańca

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema: i przypominam bo nic się nie dzieje.

SPOT TORUŃ 20.03.2011 GODZINA 17.00 - PARKING PODZIEMNY W CENTRUM MIASTA (5 KM OD pip) lub PARKING PIP

1. Krzychu

Opublikowano
:hi: Gratulejszyn dla świeżo upieczonych rodziców :oklaski: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 13:36_________________________________________________Pozdrowienia z Gdańska,wieje jak diabli :wallbash:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 13:37_________________________________________________a teraz w kolejce Kempes i jego latorośl :naughty:
Opublikowano

SPOT TORUŃ 20.03.2011 GODZINA 17.00 - PARKING PODZIEMNY W CENTRUM MIASTA (5 KM OD pip) lub PARKING PIP

1. Krzychu

2. Damian

Widze że odnośnie tego tematu cisza nastała... szkoda że jeśli spot odbywa się w Toruniu to zawsze chętnych jest znikoma ilość.... niestety z piernikowa małe grono ludzi się udziela... trudno ale Gdy spot jest w Bydgoszczy to forum aż huczy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.