Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Zalezy od pogody... jedrek wracajac do opon ja mam pirelli P7 a z tylu kleber

Też mam pirelli P7 i uważam, że są cichutkie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:bry:

pozdrowienia z Gdańska. Dziś powrót... oby nie wiało na autostradzie jak wczoraj bo znosiło mnie przy wyższych prędkościach :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu już wysyłałeś kiedyś :P ... wygodne... fajnie jeździ ale tylko w 5.4 L :kox: :kox: :kox: ale i tak nie na codzień :P[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 19:35_________________________________________________

Witam :hi: ,

jedzie ktoś jutro na ten zlocik do Torunia?? Jeśli tak to o której i skąd wyjazd z Bydgoszczy :) :)

Mam nadzieje że będzie smakować :> :> Ja tylko chciałem wpaść na 2-3 godzinki na ten zlocik ale pogoda jaka jest widać, wieje tak że aż włosy wyrywa :polew: :polew: :polew:

Zaraz jadę na mecz!!!

Tylko zwycięstwo!!!!!!!

my z Krzysiem i byc może Majkelem lecimy jak będzie w miare pogoda do Sopotu na rybkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=194732.0

dla wszystkich benzyniaków warte do przeczytania , zwłaszcza dla blondi i siucka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=194732.0

dla wszystkich benzyniaków warte do przeczytania , zwłaszcza dla blondi i siucka :decayed:

może moje też sie załapie :mysli:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 22:04_________________________________________________dobra już wiem, B5 nie podlegają tej akcji ;([br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 22:08_________________________________________________i jak Greg? znosi jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: zbieżność na oko :polew:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 22:14_________________________________________________

i jak Greg? znosi jeszcze?

będzie znosić w następny weekend :naughty:

:good:

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie jutro ladna pogoda to moze jakis maly spocik zrobimy :mysli:

i co z tym spotem dzisiaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój szwagier ma podobny na fonie tylko z bitem za***istym :naughty:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 20:01_________________________________________________dzisiaj jade sobie z Bdg do Świecia wjeżdżam na obwodnice świecką,patrze w lusterko a za mną czarne R8 na Poznańskich blachach... piękne... :slina: :slina: :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...