Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

136 kucy w hdi :cool1::polew:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 20:26_________________________________________________i Jędrka brata widziałem mazdą na łuczniczce :gwizdanie: [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 20:27_________________________________________________o ile to ta niebieska mazda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze widziałeś ;) był mini spot cabrio-clubu...

no tak właśnie widziałem że coś tych cabrio tam sie kręciło [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 20:34_________________________________________________ale to R8 :slina: :slina: nie zasne dziś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

pozdrowionkia dla wszystkich po weekendzie w zimny i leniwy tradycyjnie poniedziałek :kwasny:

:kawa:

miłego dnia :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do konara w prawie tej akcji serwisowej , żeby sprawdzić czy moje auto by się kwalifikowało na nią .... koleś tak kombinował byle by tylko wymigać się od tego ...

aż w końcowym rezultacie powiedział że: jeżeli auto nie było serwisowane u nas to nie podlega temu :kox:

chyba pojade na wymianę żarówek pozycyjnych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=194732.0

dla wszystkich benzyniaków warte do przeczytania , zwłaszcza dla blondi i siucka :decayed:

Kiero dzięki za cynkę, będę dzwonił do Aso :naughty: :naughty: zobaczymy czy się załapię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do konara w prawie tej akcji serwisowej , żeby sprawdzić czy moje auto by się kwalifikowało na nią .... koleś tak kombinował byle by tylko wymigać się od tego ...

aż w końcowym rezultacie powiedział że: jeżeli auto nie było serwisowane u nas to nie podlega temu :kox:

chyba pojade na wymianę żarówek pozycyjnych ...

B6 tylko chyba po 2001 albo 2002 roku[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 17:54_________________________________________________Nie wiem jak często aktualizują internetową bazę danych Audi, ale po wpisaniu numeru VIN Audi na stronie:

http://www.audi.de/de/brand/de/service/service_fuer_ihren/rueckrufaktionen.html

Powinny wyświetlić się aktualne akcje serwisowe dla danego numeru nadwozia.[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 17:55_________________________________________________tutaj lista nr cewek które nie podlegają wymianie:

http://www.scribd.com/doc/51072764/28E9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...