Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja swoje zdjęcia za chwilę wrzucę.. oprócz mnie widziałem, że Reniu robił i dropsone... Przemek - auto prezentuje się rewelacyjnie!

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzieki za spota dla wszystkich , jak zwykle doborowe towarzystwo i furki z najwyższej półki :wink4:

Reniu czekamy za zdjeciami :>

Opublikowano

rowniez dziekuje za spota,

Driopson smiało moge stwoerdic, ze Twoje czerwone, jest jednym z najladniejszych Audi B5 jakie widziałem :good:

Opublikowano

na spocie ktoś coś wspominał na temat grilla który ma być za tydzień w Koronowie jakieś szczegóły ? :hi: :hi:

Opublikowano

Również dziękuję wszystkim za spota :hi: Jak tam odjazd? Miśki z Bravy gdzieś czatowali? :cool1:

Opublikowano

a wy do ktorej byliscie ?

Opublikowano

tez dziekuje za spotkanie, i cieszy mnie ze auto sie podoba, fotki wrzuce wieczorem, Reniu przypomnij mi przed nastepnym spotem o galce od zmiany biegow

Opublikowano

przemek zapomniałem pytać ...

bawiłeś sie w regeneracje , bądz rozbieraniem manetki od długich ? Bo straciłem możliwość "mrugania" a wyczytałem na forum ze to zasniedziałe styki wlasnie tam

Opublikowano

Reniu fotki pierwsza klasa :good:

Opublikowano

Telefonem :facepalm: bo zapomniałem naładować baterii w aparacie :lol1:

Opublikowano

moje znów wyszły jakieś jasne :wallbash: ale chociaż są...

Opublikowano

Jędrek... progress jest :good: Dzięki za foty :hi:

Opublikowano

przemek zapomniałem pytać ...

bawiłeś sie w regeneracje , bądz rozbieraniem manetki od długich ? Bo straciłem możliwość "mrugania" a wyczytałem na forum ze to zasniedziałe styki wlasnie tam

nie nigdy jej jeszcze nie rozbieralem

Opublikowano

Dzięki Wszystkim za spota :hi: , znów sam musiałem Świecie reprezentować :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

i póki nie opanuje dlaczego mi turbo przeładowuje to długo będziesz sam reprezentował CSW :wallbash: choć w sumie ja tu gościnnie.

Opublikowano

no,no Dropson :naughty: ładnie się prezentuje na tych kółkach

Opublikowano

DAMIAN cos dla Ciebie : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=200642.0

nic tylko brac... z oponami, jeszcze posmigasz :gwizdanie:

no nie powiem.. o takich myśle... jeśli nie zejdą to po Majowym weekendzie biore [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 20:05_________________________________________________Dziękuje za udanego spota jak zawsze :good:

Opublikowano

i póki nie opanuje dlaczego mi turbo przeładowuje to długo będziesz sam reprezentował CSW :wallbash: choć w sumie ja tu gościnnie.

no ja dziś wykorzystałem to, że byłem w trasie, więc było spóźnienie, a sam nie byłem za świeży do jazdy to miałem driver'a i dzisiejszy spot zasiliło złote VOLVO :polew::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.