Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no tak się jakoś zanosi :decayed:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krystian, A3 póki co nie jest na sprzedaż bo nie mogę go sprzedać co najmniej do września

Spoko ;) Jeśli ona czegoś nie znajdzie do tej pory to być może odezwę się.

tylko niech się nie spodziewa, że ten samochód będzie na sprzedaż, tak jak inne "perełki" od handlarzy z 2007 za 40-50 tys...

Wiem o tym i dlatego właśnie polecałem jej Twój wóz, a nie jakiś badziew;)

Opublikowano

witam

a może jakiś spocik będzie pomiędzy 18 a 27maja bo będę przebywał w Toruń-Bydgoszcz

dziękuje z góry za jakiekolwiek info :good:

Opublikowano

Z tego co pamiętam chyba Binek będzie w tym czasie i jakiś spot ma być ;P

Opublikowano

witam

a może jakiś spocik będzie pomiędzy 18 a 27maja bo będę przebywał w Toruń-Bydgoszcz

dziękuje z góry za jakiekolwiek info :good:

pewnie będzie cos 22 maja :)

Opublikowano

Rafi 100 lat!!!

Manny wyczyscilem troche :)

Opublikowano

Zdjecie0004.jpg

Zdjecie0005.jpg

Zdjecie0006.jpg

Zdjecie0003.jpg

ktos zaiteresowany kupnem najlepiej w calosci a jak cala nie pojdzie to na czesci w przyszlym tygodniu jakos bedzie

Opublikowano

Zdjecie0004.jpg

Zdjecie0005.jpg

Zdjecie0006.jpg

Zdjecie0003.jpg

ktos zaiteresowany kupnem najlepiej w calosci a jak cala nie pojdzie to na czesci w przyszlym tygodniu jakos bedzie

Damian lotkę chciałeś na klapę :gwizdanie:

Opublikowano

Ej ona dopiero została dopiero przerejestrowana z blach EZG początek jak to się stało ? Bo furka na żywo naprawdę się pięknie prezentowała często pod moim blokiem była

Opublikowano

mała stłuczka:) na moje to by się wyklepało :polew:

Nowek... za ile cała ? a drugie pytanie za ile lotka na klape?

Opublikowano

wiem to jest wujasa niestety kasacja jest cena do uzgodnienia

Opublikowano

wydaje mi się, że na części więcej dostanie, ale w czasie się to rozłoży..

Opublikowano

Wisnia namierzony ok 18:30 w Kusowie :P

Opublikowano
:hi: Pany kto robi tu wlepy na zamówienie? :mysli:
Opublikowano

artur ;) wal do niego :wink4:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

wybiera się ktoś z naszego oddziału na VW Manię? bo ja nie wiem co u mnie z samochodem do tego czasu :kwasny:

Opublikowano

wybiera się ktoś z naszego oddziału na VW Manię? bo ja nie wiem co u mnie z samochodem do tego czasu :kwasny:

kiedy, gdzie i po co??

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202480.0

chciałem jechać w tym roku... ale nie wiem jak z samochodem będzie... ja może tylko na jeden dzień podjadę..

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202480.0

chciałem jechać w tym roku... ale nie wiem jak z samochodem będzie... ja może tylko na jeden dzień podjadę..

z tego co słuchy mnie doszły to kilka aut ze Świecia się szykuję w sumie sam VAG można zorganizować jakąś grupę i jechać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.