Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Osłonki doszły :kox:

Jakie osłonki?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pytanko czy jest jakis problem z przelozeniem od esy kierownicy??? Oco komoon z tymi klinami

Opublikowano

Dzisiaj zmieniłem opis w dziale: Galeria członków A4-Klub.pl Kujawsko-pomorskie . Widzę ,że nie cieszy się on popularnością jednak zapraszam do dodawanie fotek klubowych aut. Pozdrawiam!

Opublikowano

Binek kiedy będziesz w PL bo nie pamiętam :mysli:

Opublikowano

Osłonki doszły :kox:

Jakie osłonki?

Słupków... poliftowe, czarny połysk :>

Opublikowano

Jak przypasuje to pewnie, kólko jest grubsze, lepiej wygląda i fajnie się powozi :good:

Ja nie wymieniałem u siebie więc nie wiem na co zwrócić uwagę ;) Zapytaj w batalionie :good:

Opublikowano

Osłonki doszły :kox:

Jakie osłonki?

Słupków... poliftowe, czarny połysk :>

Dopiero zobaczyłem mesydż od ciebie ;)

Opublikowano
Binek kiedy będziesz w PL bo nie pamiętam mysli

19-26 maj. Na spocie na pewno się spotkamy jak jakiś spot będzie :hi:

Opublikowano
Binek kiedy będziesz w PL bo nie pamiętam mysli

19-26 maj. Na spocie na pewno się spotkamy jak jakiś spot będzie :hi:

może odświętnie się pojawie na tym spocie :cool1:
Opublikowano

po fordonie jeździsz w te i we w ta :decayed: to no spota też byś mógł zajechać

Opublikowano

po fordonie jeździsz w te i we w ta :decayed: to no spota też byś mógł zajechać

no dawno waszych facjat nie oglądałem :sarcastic:
Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty: mozna juz pomysleć nad jakąś datą i miejscem :kox: :kox:
Opublikowano

:gwizdanie:

p1160166.jpg

Uploaded with ImageShack.us

a duze glosniki czego sa? nokii? manny a wiesz jak leci wiazka??? cale auto do wypaproszenia...... mam taki sam zestaw tylko do sedana i w sumie sie zestanawiam czy go nie pogonic, napisz mi ile dals za wszystko[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 22:30_________________________________________________jest jakis spot w ta niedziele?

Opublikowano

:gwizdanie:

p1160166.jpg

Uploaded with ImageShack.us

a duze glosniki czego sa? nokii? manny a wiesz jak leci wiazka??? cale auto do wypaproszenia...... mam taki sam zestaw tylko do sedana i w sumie sie zestanawiam czy go nie pogonic, napisz mi ile dals za wszystko[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 22:30_________________________________________________jest jakis spot w ta niedziele?

wg tego co pisze pod zdjęciem głównym to chyba teraz Toruń w niedziele tylko jaka godzina? Może jakaś lista chętnych?

Opublikowano

no ja mam nadzieje ze w ta niedziele w koncu odbedzie jakis spocik

Opublikowano

no ja mam nadzieje ze w ta niedziele w koncu odbedzie jakis spocik

Dobra robimy listę godzinę się ustali :decayed:

Spot Toruń 15.05.br:

1. Bula87

2..

Opublikowano

Dobra robimy listę godzinę się ustali decayed

Spot Toruń 15.05.br:

1. Bula87

2. ArturB6

3.

Opublikowano

:gwizdanie:

p1160166.jpg

Uploaded with ImageShack.us

a duze glosniki czego sa? nokii? manny a wiesz jak leci wiazka??? cale auto do wypaproszenia...... mam taki sam zestaw tylko do sedana i w sumie sie zestanawiam czy go nie pogonic, napisz mi ile dals za wszystko[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 22:30_________________________________________________jest jakis spot w ta niedziele?

Wszystko komplet BOSE, te mniejsze są na przód, więszke tył, na zdjęciu tweeterów nie widać tylko. Wiązkę mam kompletną, zdaję sobie sprawę, że właściwie całe wnętrze do rozkręcenia ;) Przy okazji muszę ogarnąć elektrykę centralnego zamka, gdzieś nie mam styku, jeszcze tego nie ruszałem... Za wszystko dałem 350zł.

Opublikowano

1. Bula87

2. ArturB6

3. dropsone

4.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.