Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko :kawa:[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 07:22_________________________________________________

Za to kratki podświetlane są :kox:

Jest kox, co nie? :cool1::kox:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Czyli pisząc po Polsku :sexinbed: was na trasie :D no ale przy dystrybutorze ;( ale warto :naughty:

z tego co mówiłeś to policja ciebie dyma na trasie mandatami :polew:

powiedzmy sobie szczerze....do normalnej jazdy te 90/110 KM styknie

taa... to mój do wyczynowej :naughty:

Opublikowano

do upalania jak znalazł :decayed:

Opublikowano

do upalania jak znalazł :decayed:

taa... jak będziecie w 1.8T N75 rozbierać,to tylko trójnik odkleić wystarczy,za górę się nie bierzcie :wallbash: trzeba nową zamówić :wallbash:

Opublikowano

zbliża się weekend..planujemy jakiś spot? Ktoś chętny? :gwizdanie:

Opublikowano

Binek chyba w ten week będzie w PL :mysli:

Opublikowano

ma być ładnie w ten weekend... może grill??

Opublikowano

Binek chyba w ten week będzie w PL :mysli:

no przypomniało mi się o tym przed chwilą, a było coś wspominane tylko chyba temat umarł :kwasny:

Opublikowano

w ten nie w nastepny

Opublikowano

ja jestem chętny na spot w weekend :) ale bardziej niedziela niż sobota..

Opublikowano
zdjcie0444f.jpg

Opublikowano

zdjcie0444f.jpg

dropsone w końcu Tobie zdjęcie wyszło, gdzie masz furę czerwoną, a nie różową :decayed: a poza tym to auto masz na prawdę mega.. :good:

Opublikowano

i powiedziałby ktoś, że to auto z 1995? bo jakbym nie wiedział albo w ogóle się nie znał na A4, to bym celował 2000 rok w górę...

Opublikowano

i powiedziałby ktoś, że to auto z 1995? bo jakbym nie wiedział albo w ogóle się nie znał na A4, to bym celował 2000 rok w górę...

dokładnie tak jak mówisz jeszcze tylko kiera w środku i będzie pierwszy lift :naughty: gratuluję wytrwałości przy przeróbkach :notworthy:

Opublikowano

zdjcie0444f.jpg

dropsone w końcu Tobie zdjęcie wyszło, gdzie masz furę czerwoną, a nie różową :decayed: a poza tym to auto masz na prawdę mega.. :good:

i to robiona telefonem

i powiedziałby ktoś, że to auto z 1995? bo jakbym nie wiedział albo w ogóle się nie znał na A4, to bym celował 2000 rok w górę...

dzisiaj wszyscy z kuj-pom klub audi tez mysleli ze to polift...

i powiedziałby ktoś, że to auto z 1995? bo jakbym nie wiedział albo w ogóle się nie znał na A4, to bym celował 2000 rok w górę...

dokładnie tak jak mówisz jeszcze tylko kiera w środku i będzie pierwszy lift :naughty: gratuluję wytrwałości przy przeróbkach :notworthy:

nie, nie kiera zostaje.... a do tej kiery z checia dolozyl bym http://moto.allegro.pl/audi-a8-16-5x112-cult-rarytas-usa-bbs-vw-i1624418325.html :drool: szkoda tylko ze 16

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.