Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam :hi:

padła mi skrzynia biegów :wallbash: :wallbash: :wallbash: słyszał ktoś może kto ma na sprzedaż? albo gdzie mogę zapytać?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

CAŁA POLSKA NIECH USŁYSZY !!!!! 1 LIGA DLA ZAWISZY !!!!!!!!!!!!!!!!

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Dokładnie TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W Bydgoszczy tylko WKS :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

i nie może być inaczej :!: :kox:
Opublikowano

Gdzie w Bydgoszczy kupię łączniki dolotu? Za cholerę nie mogę nigdzie znaleźć.

Chodzi o coś takiego: http://allegro.pl/lacznik-silikonowy-prosty-51-mm-dolot-fmic-turbo-i1651741760.html

Jeszcze chce wymienić przewody podciśnienia, też w Bydgoszczy znaleźć nie mogę.

Tuning Studio

Na wyścigowej w budynku Budopolu itd

W tuning studio drogo mają dlatego bardziej oplaca sie allegro z tego co pamiętam , a na wyścigowej widziałem własnie sklep z weżami hydraulicznymi itd , może będą mieli

Opublikowano

Gdzie w Bydgoszczy kupię łączniki dolotu? Za cholerę nie mogę nigdzie znaleźć.

Chodzi o coś takiego: http://allegro.pl/lacznik-silikonowy-prosty-51-mm-dolot-fmic-turbo-i1651741760.html

Jeszcze chce wymienić przewody podciśnienia, też w Bydgoszczy znaleźć nie mogę.

Tuning Studio

Na wyścigowej w budynku Budopolu itd

W tuning studio drogo mają dlatego bardziej oplaca sie allegro z tego co pamiętam , a na wyścigowej widziałem własnie sklep z weżami hydraulicznymi itd , może będą mieli

W tunning studio nie mają, już dzwoniłem... Chyba pozostanie mi allegro.

Opublikowano

CAŁA POLSKA NIECH USŁYSZY !!!!! 1 LIGA DLA ZAWISZY !!!!!!!!!!!!!!!!

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Dokładnie TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W Bydgoszczy tylko WKS :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

i nie może być inaczej :!: :kox:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 18:35_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8a600fae18fa439e.html :kox: :kox:

Opublikowano

CAŁA POLSKA NIECH USŁYSZY !!!!! 1 LIGA DLA ZAWISZY !!!!!!!!!!!!!!!!

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Dokładnie TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W Bydgoszczy tylko WKS :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

i nie może być inaczej :!: :kox:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 18:35_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8a600fae18fa439e.html :kox: :kox:

no no fajna sprawa ja też u siebie chciałem założyć mimo, że mało pompuje ale co mi z tego jak skrzynia się rozleciała na autostradzie.. :wallbash:

Opublikowano

to coś ty robił:o

Opublikowano

jechałem sobie spokojnie 140km/h zwiedzałem zieleninkę przy drodze, a z bramki w Marzach ruszyć nie mogłem bo żaden bieg nie chciał wejść.. :kwasny:

Opublikowano

fajna może jest ale już zwarę zrobiłem i delikatne podświetlenie szlag trafił :wallbash:

Opublikowano

a nie myslales zeby pomalowac ta ramke na czarno?

Opublikowano

możę to tylko jakaś pierdoła :mysli: wodzik od drążka albo coś :mysli: bo żeby tak od razu skrzynia :mysli:

Opublikowano

fajna może jest ale już zwarę zrobiłem i delikatne podświetlenie szlag trafił :wallbash:

podobno, gdzieś można zaślepkę znaleźć do środkowego nawiewu, żeby ładnie wyglądało.

a zepsuta jest skrzynia dziś byłem w szczurowni w Sartowicach i kupiłem za 400zł :naughty: moja zmieliło w środku co najlepsze olej był i żadnych oznak końca..

Opublikowano

a nie myslales zeby pomalowac ta ramke na czarno?

w każdej chwili mogę go wyjąć bo jest tylko włożony w te szczeble od kratki a że ciasno siedzi to nie przykręcam,jak mi się znudzi to pomaluje tym bardziej że muszę jeszcze wężyk podłączyć po kolektor ale to za chwile [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 18:48_________________________________________________

fajna może jest ale już zwarę zrobiłem i delikatne podświetlenie szlag trafił :wallbash:

podobno, gdzieś można zaślepkę znaleźć do środkowego nawiewu, żeby ładnie wyglądało.

a zepsuta jest skrzynia dziś byłem w szczurowni w Sartowicach i kupiłem za 400zł :naughty: moja zmieliło w środku co najlepsze olej był i żadnych oznak końca..

za późno,nożyk do tapet i obcinaczki do kabli wystarczyły :ad: :ad:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 18:49_________________________________________________a kratki to widziałem gotowe ale do B6

Opublikowano

a nie myslales zeby pomalowac ta ramke na czarno?

w każdej chwili mogę go wyjąć bo jest tylko włożony w te szczeble od kratki a że ciasno siedzi to nie przykręcam,jak mi się znudzi to pomaluje tym bardziej że muszę jeszcze wężyk podłączyć po kolektor ale to za chwile [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 18:48_________________________________________________

fajna może jest ale już zwarę zrobiłem i delikatne podświetlenie szlag trafił :wallbash:

podobno, gdzieś można zaślepkę znaleźć do środkowego nawiewu, żeby ładnie wyglądało.

a zepsuta jest skrzynia dziś byłem w szczurowni w Sartowicach i kupiłem za 400zł :naughty: moja zmieliło w środku co najlepsze olej był i żadnych oznak końca..

za późno,nożyk do tapet i obcinaczki do kabli wystarczyły :ad: :ad:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 18:49_________________________________________________a kratki to widziałem gotowe ale do B6

ja na razie nic nie robię muszę skrzynię ogarnąć

Opublikowano

parę godzin i zrobione :wink4:

Opublikowano

:hi:

miłego wszyskim :cool1:

Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano

Witam

Panowie potrzebuje pomocy

pada mi sprzegiełko klimatyzacji

objawia sie to terkotaniem na wolnych obrotach, w trybie ECO

znacie moze jakis dobry zaklad, obeznany z tematem,

ktory uporal by sie z tym uporal

Sprawa do ogarniecia jak w topicu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=201531.0

niestety na terenie Bydzi nie dysponuje kanałem i mogę to tylko w week zrobic

Opublikowano

DJ Binek - Summer Mix 2011

Czyli najnowsza kompilacja największych radiowych hitów i nie tylko. Potężna dawka dobrego brzmienia zawarta w 80 minutowym secie (w sam raz na płytę CD), od tych bardziej komercyjnych kawałków po te bardziej hardcorowe ;) Życzę Wam udanych wakacji i pozdrawiam wszystkich A4 Maniaków!

Waga: 128 MB

Długość: 79:55 min

Jakość: 224 Kbps

http://www65.zippyshare.com/v/59194332/file.html

Tracklista:

1. Chris Brown - Beautiful People (Jake Walmsley Remix)

2. Djs From Mars - Dont Give Up (Red Planet Mix)

3. 3R - Shine On (REAGAL Remix)

4. Basto! - Gregory's Theme (Extended Mix)

5. Dada Life - White Noise Red Meat (Original Mix)

6. Tiesto Vs. Diplo Feat. Busta Rhymes - C'mon (Catch Em By Suprise)

7. Umek - Ljubljana

8. Nalin & Kane - Beachball (Chris Lake Remix)

9. Bastian Van Shield - The Empire (Original Mix)

10. David Guetta Feat. Rihanna - Who's That Chick (Afrojack Remix)

11. Chipmunk ft. Chris Brown - Champion (MyToyBox & Dave Silcox Extended Mix)

12. Taio Cruz - Higher (Mike Rizzo Ultimate High Club Mix)

13. ATB - Could You Believe (Original Mix)

14. Alexis Jordan - Good Girl (Freemasons Club Mix)

15. Alex Gaudino - I'm In Love (I Wanna Do It) (Wideboys Remix) (7:13)

16. Alexis Jordan - Happiness (Dave Aude Club Remix) (8:37)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.