Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema: z rana :decayed:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dropson jakis DIY zrob przy montazu tego wskaznika doładowania [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 23:36_________________________________________________zdjecier kiery:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=126706.new#new

Witam Wszystkich :hi:

ps. Artur masz literówkę w opisie miesiąca :gwizdanie:

Opublikowano

Dropson jakis DIY zrob przy montazu tego wskaznika doładowania [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 23:36_________________________________________________zdjecier kiery:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=126706.new#new

Witam Wszystkich :hi:

ps. Artur masz literówkę w opisie miesiąca :gwizdanie:

jak literowke?? ze co "opszycie"- niby ma byc??

Opublikowano

No to pięknie :good:

A do mnie leci komplet Lemka :gwizdanie: :naughty:

a do mnie wskaznik doladowania...

pewnie na czarno pójdzie od razu? :decayed:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 22:08_________________________________________________ciekawe czy to coś robi jak z tyłu jest dziura na kable we wskaźniku i jak jej się nie zaślepi to dmucha tam powietrze :mysli: [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 22:11_________________________________________________aha,znalazłem pod kierownicą w obudowie nad nogami sprężynę około 20cm długa z 12 średnicy nie wiecie po co ona? i gdzie przychodzi? :mysli:

idzie zaras w czarny mat :naughty:

a co do sprezynki to pewnie byla w zamian poduszki..... ale nie pekaj tez tak mialem w renowce....

Opublikowano

Dropson jakis DIY zrob przy montazu tego wskaznika doładowania [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 23:36_________________________________________________zdjecier kiery:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=126706.new#new

Witam Wszystkich :hi:

ps. Artur masz literówkę w opisie miesiąca :gwizdanie:

jak literowke?? ze co "opszycie"- niby ma byc??

"na poczatku czerwac wpadła kiera w nowym obszyciu...poniewaz stare sie nie sprawdziło''

:wink4: ale kiera wyszła na prawdę spoko za swoją też będę musiał się zabrać :naughty:

Opublikowano

Pany ma ktoś na zbyciu żółtą kostkę mini-iso? 6 pin bodajże. Z chęcią odkupię :hi:

Opublikowano

Pany ma ktoś na zbyciu żółtą kostkę mini-iso? 6 pin bodajże. Z chęcią odkupię :hi:

mam i to nawet ori :tongue4:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

No to pięknie :good:

A do mnie leci komplet Lemka :gwizdanie: :naughty:

a do mnie wskaznik doladowania...

pewnie na czarno pójdzie od razu? :decayed:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 22:08_________________________________________________ciekawe czy to coś robi jak z tyłu jest dziura na kable we wskaźniku i jak jej się nie zaślepi to dmucha tam powietrze :mysli: [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 22:11_________________________________________________aha,znalazłem pod kierownicą w obudowie nad nogami sprężynę około 20cm długa z 12 średnicy nie wiecie po co ona? i gdzie przychodzi? :mysli:

idzie zaras w czarny mat :naughty:

a co do sprezynki to pewnie byla w zamian poduszki..... ale nie pekaj tez tak mialem w renowce....

:mysli: za długa chyba,a poza tym była bardziej od strony bezpieczników

Opublikowano

prawie jak B8 :polew:

Opublikowano

Wiejsko, czarodziejwsko :sarcastic:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

siemanko :>

Opublikowano

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.