Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

Chłopaki mam takie pyt z innej beczki. Czy do mojej a4-czki istnieje możliwość założenia takiego kierunku jak w b6 jest ? tzn chodzi mi że po naciśnięciu kierunek mruga 3krytonie ? Fajna sprawa z tym jest;p jakiś przekażnik jest potrzbeny ? orientował sie ktoś na ten temat :tongue4:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

Chłopaki mam takie pyt z innej beczki. Czy do mojej a4-czki istnieje możliwość założenia takiego kierunku jak w b6 jest ? tzn chodzi mi że po naciśnięciu kierunek mruga 3krytonie ? Fajna sprawa z tym jest;p jakiś przekażnik jest potrzbeny ? orientował sie ktoś na ten temat :tongue4:

pewnie ze sie da..... [br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 11:25_________________________________________________http://moto.allegro.pl/listing.php/search?string=MODU%C5%81+KOMFORTU+KIERUNKOWSKAZ%C3%93W+&category=3&sg=0&params_top_cookie=635c8699ec6a48ca70780f0e041b45ce82fe39d8

Opublikowano

Muszę nad tym pomysleć fajny temat z tym jest :tongue4:

Opublikowano
:slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 11:38_________________________________________________dzisiaj bede wiedział za ile,a zdjęć raczej nie będzie bo samochody juz rozebrane są
Opublikowano

Wiśnia wole bardziej realne zabawki :naughty:

Opublikowano

:slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 11:38_________________________________________________dzisiaj bede wiedział za ile,a zdjęć raczej nie będzie bo samochody juz rozebrane są

szybko coś rozebrane :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

jeszcze cieple :gwizdanie:

Opublikowano

ostatnio oglądałem program na tvn turbo jak w lasach samochody rozbierają :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Panowie... Nie mogę znaleźć wszystkich śrub trzymających schowek pasażera. Gdzieś na forum widziałem opis, a teraz oczywiście jak jest to potrzebne to ani śladu po wskazówkach ;/

Pomożecie?

W sumie chyba, że niepotrzebnie się za to biorę, bo chodzi o to, że coś mi stuka, puka właśnie w okolicach schowka pasażera i może nie chodzi o coś luźnego. Dźwięk taki jakby jakiś plastik się odczepił i końcówka jest luźna, a na nierównościach "terkocze". Na dziurach o dziwo raczej jest cicho. Raczej nie są to poduchy (aczkolwiek pewnie któraś z nich jest do wymiany, bo lewarek rusza się przy ostrzejszym przyspieszaniu). Stawiam na jakiś plastik, bo na dywaniku znalazłem podkładkę jakąś, więc pewnie od wibracji jakaś śrubka się odkręciła.

Kilka dni temu pod pedałami znalazłem jakiś ułamany plastik, zaczep. Może to właśnie to odpadło.

Może opis nic Wam nie da, więc postaram się jutro pojawić na spocie ;)

P.S. Tydzień temu ustawiałem zbieżność, ale to raczej nie powinno mieć znaczenia, bo to raczej nie z tego powodu są te dziwne dźwięki.

Opublikowano

otworz dzwi pasazera, zdejmij zaslepke desk z boku, pod nia sa dwie srobki, otworz schowek, tam gdzie jest zaczep klapki ugory na sierodku jest jedna srobka, z lewej strony schowka tam gdzie jest lampka sa dwie okragle dziury, wewnatrz nich sa 2 srobki i to wszystko[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 15:04_________________________________________________Damian byles szybciej :wink4:

Opublikowano

Dzięki Panowie za szybki odzew:)

zapomniałem o śrubce u góry w schowku ;| Dzięki :good:

Opublikowano

fajna fura na wynajęcia do wesel...

Opublikowano

ostatnio oglądałem program na tvn turbo jak w lasach samochody rozbierają :evil: :evil: :evil: :evil:

taa... ja w domu rozbieram i pod łóżko chowam :wallbash: :wallbash: jedni w całości trzymają inni od razu rozbierają żeby się później nie pier**lić w tańcu :cool1:

Opublikowano

za podobną kase wolałbym jednak 4.2 spalanie jest na podobnym poziomie...[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 20:08_________________________________________________

ostatnio oglądałem program na tvn turbo jak w lasach samochody rozbierają :evil: :evil: :evil: :evil:

taa... ja w domu rozbieram i pod łóżko chowam :wallbash: :wallbash: jedni w całości trzymają inni od razu rozbierają żeby się później nie pieprzyć w tańcu :cool1:

oj dobra dobra... pisz mi tutaj cene silnika.... [br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 20:09_________________________________________________Dropson ustrzelony na mojej ulicy :naughty:

Opublikowano

lecialem przed chwila :decayed: sie kurna za molowanie pasow wzieli....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.