Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze dzisiaj tylko tą czarnule pojade obejrzeć :naughty:

http://otomoto.pl/audi-a8-300-km-i-jasne-skory-C18105461.html

pod koniec następnego tygodnia zaczne zbierać kalmoty do rezania....chyba że kupie do tego czasu co inne :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeszcze dzisiaj tylko tą czarnule pojade obejrzeć :naughty:

http://otomoto.pl/audi-a8-300-km-i-jasne-skory-C18105461.html

pod koniec następnego tygodnia zaczne zbierać kalmoty do rezania....chyba że kupie do tego czasu co inne :gwizdanie:

Audio BOSE i Audi Gamma?? Z tego co się orientuje to radio nie obsługuje BOSE... :gwizdanie: Mogę się oczywiście mylić.

Opublikowano

jeszcze dzisiaj tylko tą czarnule pojade obejrzeć :naughty:

http://otomoto.pl/audi-a8-300-km-i-jasne-skory-C18105461.html

pod koniec następnego tygodnia zaczne zbierać kalmoty do rezania....chyba że kupie do tego czasu co inne :gwizdanie:

Audio BOSE i Audi Gamma?? Z tego co się orientuje to radio nie obsługuje BOSE... :gwizdanie: Mogę się oczywiście mylić.

ale to jest delta i ona obsluguje bose, sam mialem takie radio na sprzedaz...

Opublikowano

jeszcze dzisiaj tylko tą czarnule pojade obejrzeć :naughty:

http://otomoto.pl/audi-a8-300-km-i-jasne-skory-C18105461.html

pod koniec następnego tygodnia zaczne zbierać kalmoty do rezania....chyba że kupie do tego czasu co inne :gwizdanie:

Audio BOSE i Audi Gamma?? Z tego co się orientuje to radio nie obsługuje BOSE... :gwizdanie: Mogę się oczywiście mylić.

ale to jest delta i ona obsluguje bose, sam mialem takie radio na sprzedaz...

:notworthy: Zamuliłem, że gamma i delta wygladają właściwie identycznie.

Opublikowano

Witam wszystkich to audi a8 fajna maszyna mimo wieku wydaje się zadbana.

Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

powiem szczerze ze ja juz sie pogubilem w tych wszystkich koncepcjach, mialo byc b6 3.0 i zaba sprzedana, potem beemka, potem s4 w gazie , potem zaba zostaje i tuning na s4, teraz widze jakies 2.8q znowu beta i na koncu a8 ...

Grzechu... jedno jest pewne ... w kreatywnosci to masz mistrza :)

Opublikowano

powiem szczerze ze ja juz sie pogubilem w tych wszystkich koncepcjach, mialo byc b6 3.0 i zaba sprzedana, potem beemka, potem s4 w gazie , potem zaba zostaje i tuning na s4, teraz widze jakies 2.8q znowu beta i na koncu a8 ...

Grzechu... jedno jest pewne ... w kreatywnosci to masz mistrza :)

tak to już ze mną jest :polew:

jedziemy z Rafim oblukać to A8 dzisiaj :cool1: jak co to na zalota pojade już z V8 pod maską :kox:

Opublikowano

powiem szczerze ze ja juz sie pogubilem w tych wszystkich koncepcjach, mialo byc b6 3.0 i zaba sprzedana, potem beemka, potem s4 w gazie , potem zaba zostaje i tuning na s4, teraz widze jakies 2.8q znowu beta i na koncu a8 ...

Grzechu... jedno jest pewne ... w kreatywnosci to masz mistrza :)

tak to już ze mną jest :polew:

jedziemy z Rafim oblukać to A8 dzisiaj :cool1: jak co to na zalota pojade już z V8 pod maską :kox:

:hi:

Opublikowano

ta A8 ma kolor w podobe do mojej :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

pozdrowienia z cieplego Ustronia Morskiego

Opublikowano

padlina ta A8 :thumbdown:

silnik spocony jak koń po westernie

zaniedbana z zewnątrz i wewnątrz

koleś tępy i głupka udawał że nic nie wiem o aucie :thumbdown:

szkamy dalej.....

dobry bym ziom co z kałuży dostał :polew:

rzucił mi tekstem jak go ochlapałem - "ty k*rwo" :polew:

Opublikowano

padlina ta A8 :thumbdown:

silnik spocony jak koń po westernie

zaniedbana z zewnątrz i wewnątrz

koleś tępy i głupka udawał że nic nie wiem o aucie :thumbdown:

szkamy dalej.....

dobry bym ziom co z kałuży dostał :polew:

rzucił mi tekstem jak go ochlapałem - "ty k*rwo" :polew:

bysmy predzej wyjechali to by drugi raz oberwal :polew:

Opublikowano

padlina ta A8 :thumbdown:

silnik spocony jak koń po westernie

zaniedbana z zewnątrz i wewnątrz

koleś tępy i głupka udawał że nic nie wiem o aucie :thumbdown:

szkamy dalej.....

dobry bym ziom co z kałuży dostał :polew:

rzucił mi tekstem jak go ochlapałem - "ty k*rwo" :polew:

czyli zdjęcia jej piękna nie oddają :polew:

[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 21:43_________________________________________________Podłączaliście ją chociaż pod kompa? [br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 21:45_________________________________________________a tak na marginesie,wczoraj po 21 wracałem z Bydgoszczy do Świecia i jakieś B7 (po światłach tak przypuszczam) mi cały czas na tyłku siedziało a jak na Pruszcz skręcało to mrugał światłami :mysli: przyznać się kto to był

Opublikowano
:hi: po dłuższej przerwie :polew:
Opublikowano
:hi: taa... :hi:przymusowej przerwie
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

co to sie działo z tym forum naszym :mysli:

Opublikowano

:siema:

co to sie działo z tym forum naszym :mysli:

"Forum powróciło do życia. Baza danych się rozsypała i ze względu na długi weekend dopiero teraz udało się usunąć problem. Dziękuję za cierpliwość oraz liczne maile , telefony , smsy , wiadomości na facebooku oraz gg. Chyba naprawdę bez forum żyć nie możecie :) Pozdrawiam Hugo"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.