Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

dobis1 ustrzelony koło Mondi,cały dzień tamtędy jeździłem i z wszystkich stron chyba twój samochód obejrzałem :naughty:

a Kempes się naucz że jak jedziesz tą żółtą landryną na zapałki to patrz na drogę a nie w podlogę :wink4:

a no popsuło się Audi - ropy zabrakło :polew: :polew: :polew: Żona z Bydzi jechała i twierdzi że kontrolka się nie zapaliła :cool1:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj Jędrek Jędrek... ale u mnie wiatr się zrobił... masakra..

u was też tak wieje?

taa.. u nas tak mniej więcej godzinę temu się zaczęło.. akurat jak na złość byłem z psem na spacerze. a oprócz wiatru jeszcze deszcz :thumbdown:

Opublikowano

w końcu w domu po pracy :decayed: Artur dogadamy się :wink4: Kierownik cena felg do ustalenia z oponami lub bez a jak będziesz miał dystans to będzie git 1cm wystarczy :wink4: a co do spota to dla odmiany może być Świecie z tego co gadałem ze znajomymi ma podjechać kilka osób :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

dobis1 ustrzelony koło Mondi,cały dzień tamtędy jeździłem i z wszystkich stron chyba twój samochód obejrzałem :naughty:

a Kempes się naucz że jak jedziesz tą żółtą landryną na zapałki to patrz na drogę a nie w podlogę :wink4:

a no popsuło się Audi - ropy zabrakło :polew: :polew: :polew: Żona z Bydzi jechała i twierdzi że kontrolka się nie zapaliła :cool1:

a do stacji 100 metrów miała :polew: no alę cóż... kobiety... :naughty:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:

zaczyna się :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:bry:

bula to co na niedziele ten spot w świeciu?

Opublikowano

Buła to jak z tymi dystansami ??

Opublikowano

jakie ET macie reniu bula u siebie w waszych audi sportach i czy obciera wam coś podczas jazdy ?

Kij wie jakie mają ET :decayed: zdaje się 45, mam standardowe koło, oponki 225/45 R17 ale przy ostrzejszym braniu ciasnych łuków opona delikatnie ociera wewnętrzną strona o talerzyk amora z tyłu. Musze zapodać jakiś delikatny dystansik by nie tarło tym razem o nadkole... :mysli:

Dołaczę się do robienia wichru :naughty:..... :hi:

Opublikowano

Dzieki za info :wink4::hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Czyli w następny weekend spot w Bydłoszczy ?:)

Opublikowano

:bry:

bula to co na niedziele ten spot w świeciu?

ja jestem za :kox: może być na 17:00? MOże jakaś lista:

1. Bula87

2. ..[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 12:37_________________________________________________

Buła to jak z tymi dystansami ??

Mówię, że się dogadamy :wink4: u mnie setup zima będzie za tydzień więc "mamy komóreczki in touch" :polew:

Opublikowano

Świecie, Niedziela 17:00

1. Bula87

2. Janekx

Opublikowano

Świecie, Niedziela 17:00

1. Bula87

2. Janekx

3. dobis1

4.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.