Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sie wie :> Dzieńdoberek :kawa:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema: Nom austrada otwarta sympatycznie się leci i jest to prawdą 65 min i namiejscu i jechałem 120-140 km/h raz tylko 190 takze mozna to przejchać :) do samego centrum zajęło mi 1.20h także polecam.

I pozdrowionka z Trójmiasta :) Spokojnego weekendu :):kox:

Opublikowano

szkoda ze tylko 90 dni ten nowy kawalek za free :confused4:[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 10:43_________________________________________________a to b5 na 20 to jest chyba tego kolesie co ma ta b6 angola na air-ze

Opublikowano

Dzień Dobry :hi:

to może jakaś lista na jutro??

Opublikowano

szkoda ze tylko 90 dni ten nowy kawalek za free :confused4:[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 10:43_________________________________________________a to b5 na 20 to jest chyba tego kolesie co ma ta b6 angola na air-ze

też mi się tak wydaje bo jakieś znajome te felgi :slina:

Dzień Dobry :hi:

to może jakaś lista na jutro??

Damian mówisz i masz.. :wink4:

Spot Niedziela 16.10.2011, 15:00, P&P:

1. Bula87

2. ...

Opublikowano

Spot Niedziela 16.10.2011, 15:00, P&P:

1. Bula87

2. jedrekx

3. ...

tak w ogóle to :hi:

nie wiecie czy nie ma ktoś na sprzedaż silnika 2.0 TDI BRE do Audi A6? najlepiej na fakturę... znajomy, który kupił od nas z firmy A6 w maju i zatarł silnik :decayed:

Opublikowano

Spot Niedziela 16.10.2011, 15:00, P&P:

1. Bula87

2. jedrekx

3. Damian

4. ...[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 14:26_________________________________________________swoją drogą jak można zatrzeć silnik tego typu.... :mysli:

cały czas chyba rzeźnia była...

Opublikowano

swoją drogą jak można zatrzeć silnik tego typu.... :mysli:

cały czas chyba rzeźnia była...

podejrzewam, że komp pokazywał mu, że trzeba dolać oleju a on tego nie zrobił.. no i silnik zatarty :wallbash: prosił czy bym nie mógł czegoś poszukać to u nas na allegro znalazłem dwa ciekawe za 5300 i 5500.. w DE za to najtańszy silnik 2150 euro :shocked: ale w niemieckich silnikach przebiegi są rzędu 50 tys.

Opublikowano

no to gościa czeka niemały wydatek :)

Opublikowano
:evil:
Opublikowano

:bry:

Coś się ruszyło w wątku, dawno tyle czytania nie miałem ;)

Spot Niedziela 16.10.2011, 15:00, P&P:

1. Bula87

2. jedrekx

3. Damian

4. Daras

5.

-------

Przy okazji pytanie: ktoś byłby w stanie podjechać ze mną jutro odebrać aparat w Toruniu? Zapewne jakoś przed spotem, wieczorem będę dokładniej wiedział gdzie i o której. Znalazłem gościa na allegro i wolałbym mieć jakąś asekurację podczas transakcji, najlepiej, żebym wrócił z aparatem i bez kasy niż bez aparatu i bez kasy :polew::hi:

Opublikowano

manny jak coś to daj znać szybciej... to Ci pomoge :)

Opublikowano

manny niech koles podjedzie na spota.... to on wyjedzie bez kasy i aparatu :decayed::naughty:

Opublikowano

:polew: gdyby mnie było stać to kupiłbym takie do pielęgnowania... jako daily car nie ma opcji - tylko :audi: albo inny VAG

Opublikowano

:polew: gdyby mnie było stać to kupiłbym takie do pielęgnowania... jako daily car nie ma opcji - tylko :audi: albo inny VAG

dobra dobra..teraz też miało być A4.. :polew::tongue4:

Opublikowano

:polew: gdyby mnie było stać to kupiłbym takie do pielęgnowania... jako daily car nie ma opcji - tylko :audi: albo inny VAG

dobra dobra..teraz też miało być A4.. :polew::tongue4:

albo A5 :decayed: A5 ma tylko jedną zasadniczą wadę.. części do niej są droższe niż do B8 ;(

Opublikowano

jak fala "kryzysu" minie to koszty nie będą grały roli :polew:

Opublikowano

taaaa :decayed: nie wybiera się ktoś do Łodzi na dniach?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.